SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brac Kreatyne ? Gainera ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1593
Witam na silownie chodze ok 4 misiecy mam 16 lat 195 cm wzrostu i ok 85 kg wagi i mam pytanie czy brac jakies odzywki ? chodzi mi glownie o kreatyne moze jakies tabletki , ?
cwicze
1. pon < klata biceps
2.sroda < plecy triceps
3.sobota < barki przedramiona
Prosze o odp
z gory bardzo dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 189 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1760
Mysle,ze na jakiekolwiek wspomagacze za wczesnie...musisz odbyc przynajmniej 6 miesiecy przemyslanych treningow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
jak zajmiesz się treningami na tyle poważnie żeby docenić rolę nóg w treningu to wtedy będzie już chyba odpowiedni czas na odżywki...póki co zdecydowanie za wcześnie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1006
Gainery, kreatyna itp to tylko uzupełnienie diety... Weź się porzadnie za miche, ułóż diete i sie jej trzymaj a masa + mięśnie pojda do przodu. Na wspomagacze za wcześnie... + równiez uważam ze trening bez nog daje mniejsze efekty. Poczytaj o tym

Work it harder, make it better!
Do it faster, MAKES US STRONGER!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1593
kurcze chciialem ale nie mam totalnego pomyslu jakby mi ktos napisal to bylbys bardzo wdzienczy prosze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 937
Klata trikol, plecy bikol, barki nogyy :D pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1593
A jakas dieta typu czego jest wiecej czego unikać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2975
O to po części chodzi - jedz nie dużo a mądrze, nie napychaj się bez sensu, dostarczaj odpowiednie ilości składników do swojego celu, wtedy szybciej zobaczysz efekty. Lepiej wyjdziesz na samej diecie bez odżywek niż z samymi odżywkami. O ile w ogóle by pomogły.

Ale to już dział odżywianie.
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html
Poczytaj, ułóż własną, daj do sprawdzenia w dziale i zobaczysz ze nie taki diabeł straszny :P

Zmieniony przez - Bomba1 w dniu 2010-02-08 18:00:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 189 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1760
czytaj posty podwieszone,pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to ma sens?

Następny temat

Co Najpierw??

Wiecej