SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brąz na MŚ Juniorów w Trójboju Siłowym - forumowy kolega Kamil Jarota!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348


GRATULACJE!

relacja samego Kamila:
Pora w końcu na podsumowanie startu w Szczyrku

Przysiady

1 podejście 360kg dosłownie było zrobione 4 minuty po ostatnim podejściu rozgrzewkowym na 340kg, poszło lekko, ale byłem zmordowany

2 podejście 370kg w pierwszych podejściach rusek i amerykanin zaczynali tyle samo co ja i podchodzilem po nich, natomiast w 2gich podejściach ruski skoczył na 380kg a amerykanin na 390kg, ja tylko na 370kg, co spowodowało przesunięcie kolejności i podchodziłem przed nimi, czyli pomiędzy pierwszym i drugim podejściem miałem 4 minuty odpoczynku, wliczając w to bandażowanie kolan gdy już byłem na pomoście to ledwo szedłem do sztangi, ale jakoś wykonałem te podejście, nawet nie zastanawiając się czy to wstane czy nie

3 podejście 380kg na to podejście kolejka się już nie zmieniła więc miałem jakieś 7 minut odpoczynku, było zbawienne, bo tym razem do ciężaru podszedłem lepiej skoncentrowany i zmotywowany i 380kg wstałem z zapasem 5-10kg, podejście to dało mały brązowy medal w przysiadach

Wyciskanie

1 podejście 245kg wyszło lekko z klatki, ale coś nagle mi lewa ręka uciekła i z delikatnymi problemami wycisnąłem

2 podejście 255kg tutaj już nie było żadnych błędów i po walce z końcówce ciężar wycisnąłem, podejściem tym zapewniłem sobie mały brązowy medal w przysiadach

3 podejście 260kg niestety ten ciężar był tego dnia zbyt ciężki

Martwy ciąg

1 podejście 295kg pewnie i lekko

2 podejście 307,5kg poszło z zapasem, ale było trochę walki, głównie dlatego że mniej się skupiłem na pozycji początkowej i trochę za mało zszedlem biodrem w dół, tym podejściem zapewniłem sobię brązowy medal w trójboju i srebrny w martwym ciągu

3 podejście 317,5kg niestety bardzo niewiele zabrakło do zaliczenia tego podejścia, ciężar ten dawałby złoty medal w martwym ciągu, chcialem podchodzić 315kg, które pewnie bym zaliczył, ale skusił mnie mały złoty krążek
niestety mimo wspaniałego dopingu publiczności ten ciężar był te 2,5kg za ciężki

ogólnie jestem ze startu bardzo zadowolony, jak i z całych zawodów, organizacja zawodów naprawdę bardzo dobra, obsługa pomostu najlesza na świecie, podobnie bankiet najlepszy na jakim byłem dotychczas!!!

wrzucam jeszcze raz filmik ze startu, żeby był razem z podsumowaniem:




jeszcze kilka fotek:

walka na 380kg


307,5kg w martwym ciągu


podium
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 202 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36833
koleżka który zajal pierwsze miejsce miał takie krótkie nóżki, że jak siedział na krześle to wisiały w powietrzu. To się nazywa genetyka do siadów %)
krótkie nóżki, i proporcjonalnie długi tułów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Kozackich mamy juniorów! Gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Jarot kozak Pamietam jak sie pojawil na forum i dopiero zaczynal sie udzielac Wtedy bylo duzo slabiej

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Jarot już się odgraża, że temu karakanowi z pierwszego konkretny rewanż zrobi za rok w Texasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
Konkret ;D. Gratulację.! Idziesz po złoto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy takim trenerze pewnie kwestia czasu, jak w przypadku Żubra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Daniel coś ten sezon nie dał rady a szkoda bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nie wiesz, czemu nie będzie startował na MŚ w Portoryko? W każdym razie nie widziałem go na liście nominowanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
nie startował na pp zatem brak kwalifikacji ( ponoć ) ale dokładnie nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
masakra wyglada ten koles co wygral, 150cm ma? widac ze na tym poziomie juz nie ma przypadkow...predyspozycje i geny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 607 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8852
W siadzie i wyciskaniu bardzo malych ludzi a krepych jest niesamowicie ciezko pokonac po prostu wykonuje sie duzo dluzszy ruch i trzeba byc o wiele silniejszym zeby dzwignac tyle samo, co moze brzmi smiesznie ale tak jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VII.Mistrz.PolskichSiłaczy WL RAW-ZŁOTORYJA 17-18.11.2012

Następny temat

Spadki wztryzmalosci

WHEY premium