SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Booster testosteronu - parę pytań.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 175
Witam, mam parę pytań, na których odpowiedzi mimo usilnych starań nie znalazłem. Mianowicie:

Nabyłem STOKED, bo słyszałem o nim same pochlebne opinie, a od czegoś trzeba zacząć.

1 - Chciałbym przyjmować po dwie kapsułki dziennie, więc pytanie: czy lepiej wziąć te dwie kapsy przed pójściem spać, czy jedna rano - a druga przed snem? I czy brać je na czczo?

2 - (Chyba najważniejsze): mam 120 kapsułek. Biorąc po dwie na dobę wystarczy na 60 dni. Mam ten okres czasu podzielić na jakieś cykle? Powinienem zrobić jakąś przerwę czy spokojnie przyjmować przez te 60 dni a potem zrobić dłuższą przerwę?

3 - Jak długo utrzymuje się ten podwyższony poziom testo? I po jakim czasie rozpocząć przyjmowanie kolejnego boostera?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Jak już bierze DAA to od razu się przyda coś na prolaktynę bo to potrafi zniszczyć całe efekty daa czego jestem przykładem. Dobre daa niestety mocno wywala prolaktynę wysoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
masz stoked z anabolic innovations?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 175
AI sports nutrition, dlaczego pytasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
powiem tak sam produkt nie podniesie Ci produkcji testosteronu, jedynie powinien zmniejszyć poziom estrogenów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 175
Ok, saro za głupie pytanie, ale czy AI sports nutrition a anabolic innovations to to samo?? I czemuż nie podniesie? kupiłem zły produkt? mógłbyś się nieco bardziej rozpisać, byłbym wdzięczny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
masz przeźroczyste opakowanie z czerwoną etykietą? kapsułki są biało-czerwone ?
jeśli tak to mówimy o tym samym produkcie
nie podniesie testosteronu, bo w składzie nie ma nic co by pomogło podnieść produkcje teścia
mogłeś kupić zwykłe DAA, które podniosło by Ci poziom teścia o ile masz go zaniżonego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 175
Tak mówimy o tym samym. Będę to brać skoro już kupiłem, aczkolwiek opinie ma dosyć dobre, stąd dziwi mnie to co piszesz. Zobaczymy zresztą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 175
A czy ktoś mógłby polecić jakiś inny dobry booster? ...Oraz odpowiedzieć na postawione w temacie pytania, proszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
zależy czego oczekujesz od tego suplementu, samo obniżenie poziomu estrogenów (jeśli masz podwyższony) jest pozytywnym aspektem
jeśli chcesz podnieść produkcje testosteronu to z suplementów polecam DAA solo np. Activlab, Scitec, Trec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Przywal mc i przysiady z intensywnością że się posrasz to Ci hormony wybuzują i nie tylko teść. Ekonomiczniej będzie i skuteczniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5254
DAA to Padaka jak dla mnie nic nie działa, Stoked Miecie, efekty bardzo dobre, polecm też Iforce Tropinol XP.
Zaraz ludzie napiszą milion postów że boostery nie diałają, bo jak ma ktoś już wysoki poizom testa to wiadomo że nie zadziała i to strata pieniędzy, ale jak już jesteś po 25 roku życia i masz stosunkowo niskiego teścia i do tego zestakujesz 2 boostery to efekty mogą być kozackie.
Hawk pisze skąd ty masz takie informacje, do obniżania Estro są Inhibitory Aromatozy Np Triazole czy PES Erase, Stoked jest boosterem i podnosi teścia do tego bardzo skutecznie o ile pamiętam ma tam jakiś składnik zapobiegający przemianie teścia w estro.

Zmieniony przez - Ripper91 w dniu 2013-10-11 14:27:00

Zmieniony przez - Ripper91 w dniu 2013-10-11 14:42:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Vita-min Multiple Sport

Następny temat

suplementacja

WHEY premium