SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bombardowanie ramion

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1270
Witam. Znalazłem ciekawy plan na porudzenie wzrostu ramion "Bombardowanie ramion". Z tym że trening ten trzeba wykonywać 3 razy w tygodniu co niewątpliwie doprowadzi do zaniedbania innych partii. Moje pytanie brzmi czy wykonywanie tego treningu raz w tygodniu ma sens? Wychodzę z założenia że trening zaczynał bym o 10 i co godzinę robił 3 super-serie na biceps i triceps i tak do godziny 19 co daje razem 60 serii.
Obawiam się tylko że tak intensywny trening może przynieść wręcz odwrotne skutki, pomimo że mam dobrą dietę i chronię mięśnie przed katabolizmem odżywkami. Co o tym sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7452
zeby 160 kg to bylo tak duzo... to jest martwy a nie płaska...
powiem Ci co ja mysle na temat tego planu bo przechodziłem to samo co TY i nadal mam problemy z łapami..
Zrobilem nawet sławetny armagedon i ba mialem na nim dobry progress mimo to ze zrobilem go bez odzywek , ale potem był jest problem. Caly rok nie zrobilem nawet milimetra fakt wyglad się poprawiał ale cm nadal nie wchodziły.

Zacząłem eksperymentowac i straciłem kolejny rok eksperymentujac i wyciaglem wnioski
moje rece rosna gdy:
trenuje je w zakresie 10-12 powt raz w tyg na osobnym treningu nie przekraczajac lacznie 12 serii(6 biceps 6 triceps) i robiac ten trening calkiem szybko ( z rozgrzewka okolo 35 minut)
lub
gdy robie cale ciało 3-4 x w tyg (podczas tego treningu nie robie więcej niż po 2 serie na biceps i triceps na kazdym z tych treningow)
a aktualnie nawet zszedłem do tylko i wyłącznie 1s na wszystkie partie.

Zadaj sobie pytanie czy siłownia to tylko krótki etap w Twoim życiu którego celem jest tylko i wyłącznie plaża

jeśli nie to eksperymentuj i nadstaw się na zdobywanie wiedzy a nie kilogramow dzięki temu potem będzie Ci latwiej gdy przyjdzie właściwy czas


Zmieniony przez - zigolo12 w dniu 2010-12-19 13:46:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
Lol, wg mnie wiecej spadnie niz urosnie;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
lepiej nie próbuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1270
Właśnie tego się obawiam że bardziej sobie zaszkodzę niż pomogę. Ale z drugiej strony chciałem spróbować czegoś co wymęczy moje ramiona do granic możliwości.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1270
Może porostu spróbować zwyczajnych super serii. Wyglądało by to mniej więcej tak:
1 Super-seria 4 x
-wyciskanie sztangi na ławce prostej wąsko (triceps)
-młotki stojąc (biceps)
2 Super-seria 4x
-wyciskanie francuskie hantlą zza głowy
-uginanie przedramion ze sztangą łamaną na modlitewniku
3 Super-seria 4x
-wyciskanie francuskie sztanga łamana leząc
-uginanie przedramienia na modlitewniku z hantlą


Zmieniony przez - Hektor_20 w dniu 2010-12-12 11:44:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
sproboj, ja tak od zawsze robie i nie narzekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1425 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23049
hektor_20 a tu zagladales ... wpisz w wyszukiwarke google porusz swoje bicepsy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1425 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23049
hektor_20 a tu zagladales ... wpisz w wyszukiwarke google porusz swoje bicepsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1425 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23049
sory za dwie takie same odp ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1270
Rohlik oblukam to......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Wychodzę z założenia że trening zaczynał bym o 10 i co godzinę robił 3 super-serie na biceps i triceps i tak do godziny 19 co daje razem 60 serii.

ale te zalożenia sa Twoje czy sa one strukturą oryginalnego planu, ktory przedstawiasz jakoś nie przedstawiając?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase z priorytetem na klate...Do oceny.

Następny temat

siła klatki piersiowej

WHEY premium