SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bomba kaloryczna ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 206 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6631
ostatnio mam problem z dobijaniem kacl nie jem regularnych posiłków a nie chce jeść śmieciowego żarcia na mieście
w sumie cały czas coś robię jak nie basen to capoeira lub trening siłowy a tu z kolegami gdzieś wyjdę i często po 21 jestem w domu jem obiad i idę spać jak .Dacie jakieś rady ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10872 Napisanych postów 49730 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz pakować jedzenie w pudełka, o ile kilkaset kcal jakos da rade podbic, to wiekszosc zywienia nie da rady. Pakuj w pojemniki i tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 1394 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18212
Tak jak przedmówca wspomniał.
Co ja mogę doradzić .
1 - Gainer
2 - Oliwa z oliwek popijaj do posiłku
3 - Kebab to nie śmieć (szamaj raz na jakiś czas)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1353 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15465
QbiX89
3 - Kebab to nie śmieć (szamaj raz na jakiś czas)

Nie śmieć, jak robiony z wiadomych,zdrowych składników. Na mieście rzadko spotykane są zdrowe kebaby.

Od siebie mogę polecić szejki. Wrzucasz płatki owsiane, mleko/jogurt/wodę i dowolne inne składniki, blendujesz i idzie ugrać wysokie kalorie z takiego posiłku.

"The only one who can tell you 'you can't' is you. And you don't have to listen."
Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]_Forma_luks__Frycekz-t1065140.html#

Pomogłem? Daj SOGacza ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2255 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15669
Żarcie w pojemniki. Nic innego nie wymyślisz. Szejki, sałatki, płatki owsiane (śniadanie), kanapki. Takie rzeczy łatwo przygotować i jeszcze łatwiej zjeść ;) Kebab raz na dwa tygodnie dobra rzecz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Doradca
Ekspert
Szacuny 2113 Napisanych postów 49893 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 492541
kebab to nie sieciowe jedzenie? o czym mowimy ? kebab taki z budy to syfiaste jedzenie, co do pytania autora glownie szejki moga uratowac sprawe jesli nie jedzenie z pojemnikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Doradca
Ekspert
Szacuny 2113 Napisanych postów 49893 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 492541
kebab to nie sieciowe jedzenie? o czym mowimy ? kebab taki z budy to syfiaste jedzenie, co do pytania autora glownie szejki moga uratowac sprawe jesli nie jedzenie z pojemnikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 1394 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18212
ktoś w ogóle czyta co napisałem. Jak myślicie po co jest nawias i czemu go wymieniłem na ostatnim punkcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2255 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15669
BPL-G
kebab to nie sieciowe jedzenie? o czym mowimy ? kebab taki z budy to syfiaste jedzenie

Najwyraźniej nie jadłeś dobrego kebaba. U mnie w mieście taki, że na okolicę znany. Jak ktoś wie o tym kebsie i jak ma okazję - wcina
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zacząć cwiczyć porady :)

Następny temat

Pierwsza odżywka

Wheya