SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bomba a Zalanie Formy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 98 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 933
napisalem tylko jak to wyglada z perspektywy laboratorium w ktorym pracowalem bylo bardzoo duyzo takich przypadkow, lekarz jako pierwsze pytanie parze ktora starala sie o dziecko zawsze zadawal " czy byly brane srodki dopingujace" :)


Zmieniony przez - marco26 w dniu 2019-05-14 13:23:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Przesadzasz kolego. Mój wynik po jakiś 18 miesiącach bicia dalej dawał szansę. Baba chciała wiedzieć czy da się to polepszyć i w cztery tygodnie się udało. Po drugie jak Flex napisał, daleko szukać nie trzeba bo są tu osoby co zalały na bąbie.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
To jest właśnie patrzenie z perspektywy. Ci co zaplodnkli bez problemu nie odwiedzali tego przybytku.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Gdyby dany pacjent był badany przed i po przyjmowaniu teścia to Ok . Nikt nie wie jak wyglądały jego plemniki przed stosowaniem test . Powiedz odrazu ilu tak miałeś " klientów " , który mieli podobny problem a dopingu nie przyjmowali .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 98 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 933
ale ja nie mowie ze jest to niemozliwe chodzi o to ze u zdrowego faceta w nasieniu jest ok 30mln plemnikow a u ludzi po bombie bylo 100tys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Bez nerwów Panowie Po prostu jak napisałem - twój obraz nie jest obiektywny bo zgłaszali się tylko Ci co mieli problem. Wiadomo też, że będąc na bąbie zmniejsza się swoje szanse w okolice zera.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22309 Napisanych postów 32799 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402669
Krzychu, dasz mi na piśmie te szanse w okolicach zera? Dodam, że moja ma już teraz wkładkę hormonalną, żebyś miał łatwiej się podpisać. Jak mi się 3 urodzi, to ci podeślę na wychowanie i po kłopocie

Znam trochę osób które wylądowały w klinice inwitro na badaniach i każda jedna trafiała tam po latach starań, więc coś musiało być nie tak. Takich co zaczynają rozmnażanie od badań płodności, jest pewnie kilka osób na cały kraj, bo nie można ich wykluczyć.

Spróbuj na hcg, tylko bez spiny, bo silna presja też powoduje problemy z zajściem. Jak się przez 2 lata nie uda, to kupcie psa i przelejcie na niego uczucia, 100% skuteczności w zachodzeniu w ciążę wśród znajomych ma ta metoda.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34965 Napisanych postów 89888 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940494
Ja zalałem na cyklu test , tren , wino oral , clen i novo także tu nigdy nie ma 100% pewności że na cyklu nie da się zalać...moim zdaniem nie ma reguły...jedyne co przed zalaniem leciało hcg co 2-3tyg 5000 rozbite na dwa strzały 2500 e3d...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja tylko napisałem, że się zbliża w okolice zera. Jak pisałem wyżej u mnie na regularnej bąbie było kiepsko ale dalej możliwe.
Blase ja wezmę na papierze, Kindergeld na pół Czekałem, aż się Pablo odezwie, bo nie chciałem w jego imieniu pisać
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34965 Napisanych postów 89888 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940494
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Teść,clen,joha,geranium

Następny temat

enan wino deca.

WHEY premium