SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boli pepek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3549
Ostatnio (z 3-5dni) przy lekkim dotykaniu boli mnie troche pepek tzn tak w srodku jak gdyby ten przewod co leci w strone brzucha [kawalek pepowiny chyba]. Zaczlem sie obawiac czy to moze nie zaczatek jakiejs przepukliny pepkowej, czytalem troche o tym i powinno byc to jakies uwypuklenie lecz ja tego nie ma tylko lekki bol przy dotykaniu. Co to moze byc za bol?
Zastanawiam sie czy moge chodzic na silke szczegolnie mowie o cw plecow bo tu duze napiecia wystepuja na brzuch. Co mi mozecie poradzic czy mam sie czego obawiac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nie martw sie , prędzej infekcja

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3549
jak a to zaradzic?
Myje pepek 2-3 razy dziennie moze to za malo, czyms konkrentym trzeba przemywac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
samemu nic nie rób - idź do lek rodzinnego

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3549
ok dzieki jak jeszcze bedzie bolal z 2 dni to przejde sie, lecz zastanawiam sie czy zrobic jutro trening plecykow :-/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmeczenie nog

Następny temat

Krem Drula Superforte

WHEY premium