SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolesny problem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 344 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32021


Opuchlizna wzrasta na bicepsie i przedramieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
jak nie masz wrazenia/odczucia ze ci rosnie jak by zylo swoim zyciem w srodkuto odczekaj stosujac te oklady i inne rzeczy,ktore ci polecano
ps.u mnie to wygladalo o wiele gorzej i przeszlo,moze to wino tp nie stanozolol tylko jakas kreda/wapno albo inny syf-masz mozliwosc sprawdzic to??

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 344 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32021
Dobrze kopalo to wino,tak wiec raczej jest ok.
Zuzylem 1,5 butelki zanim pojawila sie infekcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20451
Mi dopiero po 8amp vina z zambona wdała sie infekcja i ropien sie zrobil nie czekaj z tym.Czujesz sie tak jak bys był chory temperatura i słabo Ci to nie czekaj.Lekarz wbił mi cała igłe 1,2 i wyciagnoł pol cm vina a potem ropa juz leciała i powiedział ze ropien do ciencia.Pamietam ze czułem sie słabo zawroty w głowie goraczka jak masz takie objawy to nie ma na co czekac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
tajfun pokaz blizne jaka zostala ?? zaszyli ci odrazu po cieciu czy jak to bylo ??
pozatym sie zastanawiam jaka jest przyczyna jak wykonales wczesniej z tego samego srodka kilka strzalow i bylo ok a za 8-smym razem zakarzenie, to byla wina tego jak zrobiony byl zastrzyk ?? np dostaly sie bakterie ?? bo winka raczej nie jak wczesniej nic ci nie bylo

Zmieniony przez - MACIEJA21 w dniu 2008-11-05 14:12:27

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
ja mysle,ze ladowal ciagle w to samo miejsce a wino nie musialo byc 100%stanozololem moze,jakas domieszka sprawila ze temat nie rozszedl sie normalnie jak inne subst olejowe..nie dowiemy sie bo nie sprawdzil tego wczesniej,zreszta komu by sie chcialo biegac po labach majac problem z ropniem..a co do zszywania od razu po oczuszczeniu tego typu akcji to raczej sie nie praktykuje ziomek mial od hery w dwoch miejscach jednoczesnie bo nie mial zyl i ladowal domiesniowo,zadnej oczyszczonej rany mu nie zaszyli bo saczylo sie jeszcze dlugi czas jakies osocze i inny syf..
ps.ja bym lapy nie cial nie wiedzac czy jest to ROPIEN czy tylko OBRZEK...najlepiej poszukaj dobrego specjalisty tzn.doktorka z renoma/chwalonego nie do 1-go lepszego/pochlata cie nieumiejetnie ,ponadcina nerwy i dupa z miesnia potem bedzie..pzdr i zdrowia

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 344 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32021
W piatek bylem u lekarza.Rozcial bark i wycisnal ropę( pielegniarka byla w szoku,że jej tak tam dużo bylo)
Pozostało mi teraz chodzić na zmiane opatrunku i łykac antybiotyki.Mam nadzieje,że niedługo wróce do treningów.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
noto w miare bez komplikacji
szybkiego powrotu do zrowia zycze

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
tak to jest z winem underowym. to musialo bolec, zycze szybkiego powrotu do zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 344 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32021
Dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sterydy wpływ na sport??

Następny temat

dalacin c + cidoteston i deca

WHEY premium