SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolesne skurcze

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Witam, problem mój jest taki: już jakieś pół roku dostaje bardzo bolesnych i długich skurczy mięśni. Przykładowo gdy zrobię trening nóg a potem trochę pospaceruje to wieczorem albo w nocy przy jakimś zgięciu nogi potrafi mnie złapać taki skurcz głowy przyśrodkowej mięśnia czworoglowego uda że aż muszę 20 min leżeć z lodem żeby w ogóle ja wyprostować. Ale z górą też mam problem, bo kilka godzin po treningu góry jak opieram się o coś ręką to dostaje skurcz tricepsu albo klatki piersiowej. Miewam też skurcze najszerszych, szczęki, dwugłowych i mięśni brzucha. Nie ukrywam że to dość duży i bolesny problem. Planuję teraz zbadać krew, profil lipidowy i wszystkie elektrolity bo nawet gdy suplementowalem magnez w postaci asparaginianu w dużych dawkach nic nie dawało. Ktoś ma pomysł co z tym zrobić?

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bebolek
Witam, problem mój potrafi mnie złapać taki skurcz głowy przyśrodkowej mięśnia czworoglowego uda że aż muszę 20 min leżeć z lodem żeby w ogóle ja wyprostować.


w przypadku skurczu czworogłowego to noga byłaby w wyproście właśnie bo za to odpowiada ten mięsień
trzeba zrobić badania ( z jonogramem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Pełny jonogram + chlorki. Poza tym czy przyjmujesz stymulanty..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Pełne napięcie mięśnia wywołuje najgodszy skurcz, stąd np w przypadku czworoglowego utrzymuje kąt ok 90 stopni zgięcia w stawie kolanowym. Raz w nocy obudził mnie taki skurcz w czworoglowym ze kat 90 to byl jedyny jaki nie sprawial mi bolu, ani wyprost ani rozciagniecie nie bylo komfortowe.

Tak przyjmuje stymulanty, tylko przedtreningowo. Kofeiny wychodzi ok 3 do 4 mg/kgmc.


Zmieniony przez - bebolek w dniu 2018-02-17 22:40:11

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
W takim przypadku warto byłoby ograniczyć mimo że nie przyjmujesz jej jakoś specjalnie dużo , zrób badania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem skórny

Następny temat

Odstająca prawa łopatka. Pomocy!

WHEY premium