SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bole stawow, a deca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Witam, panowie mam problem otoz, jakies 3 tygodnie temu skonczylem podjadac winko shree, 40mg/ed. Od jakiegos czasu ograniczylem silownie i powrocilem na SW konkretnie mma(podjarka z dawnych lat)Winko skonczylem jesc z tego powodu, ze strzasnie zaczely mnie bolec stawy na sw, zwlaszcza lokcie i barki. Pierwszy raz w zyciu czuje takie cos, ale tez pierwszy raz jem wino podczas trenowania sw, na samej silowni bylo dobrze. U mnie na sw polecili mi prwnego fizjoterapeute, ktory sklada miejscowych fajterow. Poszedlem dzisiaj, pokol mnie iglami (dry needling) i twierdzi, ze to wyprowadzi. Ale problem polega na tym, ze ja nie jestem pewny czym jest to spowodowane, ale jako, ze wlasnie jadlem winstrol skojarzylem poprostu fakty i wydaje mi sie, ze te masaze, klucia igla na nic sie zdadza, dopoki te stawy same nie dojda do siebie. Odrazu napisze, ze jem flexa od zakonczenia wina, tydzien jadlem opokan, nawet przestalem trenowac mma na 2 tygodnie i nic.
Dobra teraz do sedna, co myslicie jakbym zapodal DD powiedzmy 125mg/e2w? Wiem, ze lekarz sportowy by sie przydal, ale tutaj powiedzmy, ze przyczyna jest ten nieszczesny winstrol wiec teraz sam sobie musze radzic, albo czekac.
Czytalem opinie na temat brania deki na stawy i opinie podzielone, a jako, ze tematy stare to pytam teraz co sadzicie. Pozdr.

Znowu do przodu.... Chyba:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Jest ankieta.
A swoja droga cos musi byc na rzeczy, ze winstrol mnie tak "wykonal". Dzisiaj np. Poszedlem na silownie zrobic jakis lekki CF, zeby zobaczyc co bedzie, pozniej pokopalem lekko w worek i czuje teraz dodatkowo kolana i nawet biodra mnie zaczely bolec. Czyli to nie jest jakas kontuzja konkretna danego stawu, ale we wszystkich stawach cos sie dzieje.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2015-05-26 21:39:24

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Nie wiem o co kaman z tymi stawami,na stano solo trenuję na siłowni,biegam,jeżdżę na rowerze,boksuję w ramach aero i nigdy nie odczuwałem stawów,odpukać oczywiście

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
samo wino leciało?
wrzuć ankiete bo nawet profilu nie masz wypełnionego
deka tylko maskuje ten stan i jeśli problem jest gdzie indziej to wbrew pozorom można sobie więcej zaszkodzić niż pomóc czasem
nie leciały jakieś ia i nie zbiłeś estro za nisko ?? bo wtedy też stawy siadają ?
teraz sam widzisz po co jest ankieta potzebna

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Łodziak wlasnie pomyslałem o Twojej wypowiedzi nt deki z innego tematu,wlasnie ze deka h**a daje.Znam osobiscie przypadek znajomka ktory w legii od h**a czasu przelezal na lokciach celujac itd pierwsze co lekaz mu dal-Deke,bo ten juz nie wyrabial z tymi lokciami

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
deka troche działa przeciw bolowo, gromadzi wode w tkance łacznej i jest fajnie jeśli chodzi o gromadzenie wody to np. przy tesciu mamy gromadzenie w tkance miesniowej Teściowa miała problemy z nogami stawy jej siadaly bo spora wagowo Ortopeda myślał nad deka ale dał tylko majamil bo deka mogła po terapii przynieść jeszcze gorszy efekt

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
133mhz
Łodziak wlasnie pomyslałem o Twojej wypowiedzi nt deki z innego tematu,wlasnie ze deka h**a daje.Znam osobiscie przypadek znajomka ktory w legii od h**a czasu przelezal na lokciach celujac itd pierwsze co lekaz mu dal-Deke,bo ten juz nie wyrabial z tymi lokciami


Chodzi o to ze deka nie leczy takich przypadlosci a maskowanie bolu moze nam wyjsc na minus bol nas ostrzega ze cos jest nie tak.z drugiej strony mam od lat problem z barkiem i tez sie ratuje nandro tylko ja mialem bark wylmany i znam podloze bolu .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Flex, jutro ankiete zapodam bo teraz poza domem jestem, a cos telefon nie chce skopiowac jej.
Ale IA nie jadlem zadnego teraz jakby co

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
Powiem od siebie, że podobnie jak Łodzianin, znam podłoże bólu barku stąd od 3 msc stosuję dekę 100 mg e4d, u mnie deka zdała egzamin zawodowo, szczerze polecam, nie odczuwam bólu barku, ale oczywiście musisz pamiętać, żeby nie trzaskać ciężarami jak szalony, ale cwiczyć pewnie potrafisz, bo czasem mozesz pomyśleć "nie boli mnie nic a nic, bd napierydalał"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
krejtos1
Powiem od siebie, że podobnie jak Łodzianin, znam podłoże bólu barku stąd od 3 msc stosuję dekę 100 mg e4d, u mnie deka zdała egzamin zawodowo, szczerze polecam, nie odczuwam bólu barku, ale oczywiście musisz pamiętać, żeby nie trzaskać ciężarami jak szalony, ale cwiczyć pewnie potrafisz, bo czasem mozesz pomyśleć "nie boli mnie nic a nic, bd napierydalał"


włąsnie tutaj o to chodzi aby nie pogłębić tego stanu w taki włąśnie sposób

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Jak pisalem na wstepie rezygnuje z silowni na korzysc SW, jeden raz, moze dwa w tygodniu zrobie trening silowy, ale mysle, ze bedzie to cos typu CF, jakis trening funkcjonalny.
Spale jeszcze smalcu, a przy lekkiej podazy tescia i odpowiedniej diecie postaram sie utrzymac to co zrobilem przez te pare lat na silowni.
Takze o wielkich ciezarach nie ma mowy.
Zakladajac, ze deka jest zanizona, a pewnie tak jest. (Gen)
125mg/e2w to chyba za malo przy tym co piszecie, co? Ew bedzie si? Po jakim czasie mozna poczuc poprawe?
Jutro temu fizjoterapeucie powiem co jest 5, niech nie meczy sie z tymi bolami stawow, a jak juz zaplacilem za 5 wizyt, to niech sie nad kregoslupem pozneca, wtedy cos zdziala pewnie.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Regulamin obowiazuje kazdego ankieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugi cykl Metanabol + Cypionat

Następny temat

Gino(wyniki badan w normie..?)

WHEY premium