SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenone-Undecylenate USP XXIV [10ml/2000mg] (IP)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3326
Nazwa: Boldenone-Undecylenate USP XXIV
Substancja czynna: boldenone undecylenate
Producent: International Pharmaceuticals
Deklarowana zawartość: 2000mg (1ml/200mg)










pilakrav - archiwum [trochę o sobie + fotki strona 1 i 2]:
http://www.sfd.pl/pilakrav_-_archiwum-t376396.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
od kiedy zamierzasz wbijac? informuj na biezaco czy dziala to bo tez mam do tego dostep tanio, ale watpily towar jakis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2133
Dziala bdobrze,wbijaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
dzialac dziala,ale co tam jest to nie wie nikt.raczej prop tesc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3326
prop test? no to łączenie tego z sustanonem potrzebne jak świni siodło hehe i wez tu sobie cos zaplanuj - pozostaje naiwnie wierzyć że jest git, tak czy siak zdania na temat tych konkretnych flaszek są podzielone

Bite będzie jakiś czas po nowym roku dopiero (muszę dokupić jeszcze jedną taką flaszkę, kilka sustek i clen by dokonczyc kompletować zestaw) - na razie zbieram cały towar po kolei (koks, witaminki + suple) i na spokojnie sprawdzam, podciągam diete i dopracowuję inne rzeczy - suste już musialem wymienić, a co do tych wielkich flach to chyba już tylko do wróżki bo po necie nic nie ma

nie wiem czy to coś wnosi ale "sprzedawca" mówił że ma sporo ludzi zadowolonych z tego właśnie boldka - pewnie trza by dobrego wyjadacza (lub handlarza) by się coś sensownego dowiedzieć

Zmieniony przez - pilakrav w dniu 2007-12-15 01:41:25

pilakrav - archiwum [trochę o sobie + fotki strona 1 i 2]:
http://www.sfd.pl/pilakrav_-_archiwum-t376396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699577
jakoś nie wierze już w tą firme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4912
jak juz masz wbijaj i napisz pozniej swoja opinie to rozwieje wszelkie watpliwosci nt. tej firmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
sam jestem ciekawy bo niektore srodki chwala ale narazie ostroznie do tej firmy podchodze, widzialem juz boldka w zielonym pudelku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Mam tego bolda teraz i wbijam dla proby....lecialem 5 tyg na boldzie a pozniej mialem 2 tyg off z powodu braku towaru i kryzysu na rynku teraz zrobilem ladowanie i lece drugi tydzien boldem IP...

Enan 500mg +bold 400mg tygodniowo...i powiem ze jak dodalem fronta z bolda to silowo juz lepiej mi sie cwiczy,wzrost sily,ale moze to byc spowodowane tym ze zaczalem takze efedryne brac...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6066
a skad go masz z niemczech zamowiles z tej ich stronki ? bo ja tez tez go biore i moge powiedziec ze jest dobry...

WSZYSTKO ALE Z GLOWA !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3326
Ten prosto od nich miałby przecież zupełnie inne pudełko.

pilakrav - archiwum [trochę o sobie + fotki strona 1 i 2]:
http://www.sfd.pl/pilakrav_-_archiwum-t376396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stanzobol - RedLion

Następny temat

Co to jest?

WHEY premium