SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon SP LABORATORIES

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 482


Bił ktoś ten sprzęt z SP?chce połączyc tego boldka i trenbolon tej samej firmy.Jestem ciekaw co to za sprzęt bo wogóle o tym nie słychac...Co sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12032
obecnie bije tego bolda z susta e5d 200bold/250susta jestem w 6 tyg po mecie 30mg ,wygląd -lekko się czuje zbity i spięty ,zyły wyszły,siła -trochę lepiej niż z samą susta i met.pierwszy raz użyłem boldka mam zamiar dokupić tego samego gdyż jak na moje spostrzezenia to jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1556
Dobry jest.
temat jest tu: https://www.sfd.pl/SP_Laboratories-t669112.html

Zmieniony przez - PowerJect w dniu 2011-01-04 18:37:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
stary wyga biles tego bolda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 344 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4308
starywyga

jak zaczniesz go bić to zdaj nam tu relacje ... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
od jego postu minelo pol roku, takze mozliwe ze juz zaczal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
znajomy bil od alina i tak naprawde zadnej rewelacji nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
to lipa, troche, bo prawdopodobnie bede bil tego bolda, a place prawie jak za alphe, a zaokraglajac troche mam 2 flakony androxenu za jeden tego.
Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale chyba nie wyrobie sobie zdanie o zadnym boldzie, bitym w tym cyklu.
Pierwsze 10ml polecialo androxena, nastepne 10 prawodpodobnie z S.P. Lab, a kolejne z alphy.
No chyba, ze wszystko bedzie klepac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
jesli masz alphe w 10 to cosraz wiecej opini slysze tutaj w uk ze nie dziala , wiedz jesli nie masz dostepu do 5tek to te SP nienajgorsza alternatywa , bo o polskich ug to juz wogole nie mowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
mam alphe w 5, tylko, ze osobie, od ktorje ja biore sie skonczyla, juz z miesiac temu. Podobno ma byc juz na pewno w przyszlym tygodniu, jednak tyle nie moge czekac bo wyjezdzam.
Dlatego wlasnie tak na raty kupuje, bo od poczatku mialem bic alphe, ale ze nie bylo, a mialo byc wkrotce to androxena kupilem na pierwsza czesc cyklu. Teraz jestem zmuszony, tez cos innego wzisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
luknij @ gdzie wyjerzdzasz , chyba cyklu na wczasach nie zaczynasz hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
hehe cykl to lece juz jakis czas. Najpierw szła
meta przez 5 tygodni z miksem unigena i deca flor medico oraz norma przez 13, potem 3 tygodnie 1 strzal miksa, teraz lece 5 tygodni po strzale enana unigena i 400mg bolda, w przyszlym tygodniu dokladam 250mg miksa do tego. Bolda polece 20 tygodni i na koniec na 5 lub 6 tygodni dozucam winko :). Zuzylem juz 14000 jednostek hcg. Leci teraz tez kreatyna i w pewnym momencie dolozylem 10mg mety z rana na jakies 4 tygodnie :)

gdzies w tym cyklu bylo tez troche propka

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2011-06-23 20:11:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENBOLON MIX PHENOM PHARMACY - OPINIE!!!

Następny temat

Co to za rodzaj metki ?

WHEY premium