SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bold + prop + wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
Zależy mi na suchej masie mięśniowej. Ostatni cykl skończyłem w połowie lipca i była to deca z enanem. Miałem niestety duży spadek z tego względu, że zachorowałem. Teraz chcę powoli odbudować ale dobrze jakościowo. Micha oczywiście jest + suple. Mam problem z gino bo mam mały guzek i zazwyczaj przy teściu skacze estro. Pytanie czym się zabezpieczyć? Tamox będzie ok czy środek typu aromasin? Będę wdzięczny za wypowiedź "lodzianin1" i inne oczywiście też.

1-12 Bold - każdy poniedziałek i czwartek tygodnia 200
1-12 Prop - e3d 100
3-12 Wino oral - ed 40

Odblok HCG 1000 dzień przed ostatnim strzałem propa i potem każdego dnia po 1000 przez tydzień. Następnie clomid 3,2,1,1,1,1,1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
Wiek 27 żeby nie było wątpliwości czy jestem pełnoletni:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Będziesz musiał dać pełną ankietę działu.

Cykl słaby. Bold za krótko, prop bity co 3 dni da spore wahania stężenia. Bardziej by tu pasował długi estr.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
Wiek: 27
Waga: 80kg
Wzrost: 177
Obwodów nie mam w tej chwili jak zmierzyć.. jedynie talia wiem, że 80cm, a klatka około 114cm
Staż na siłowni: 5 lat
Dieta: 3400 kcal białko około 2.5g/kg, ww: 4g/kg, tłuszcze 0.9g/kg - jeśli waga będzie stała to podkręcę
Cykle: trochę tego było ale to już jakiś czas temu, a ten co napisałem wyżej był ostatni
Plan: trening dzielony na wolnych ciężarach, zakres ruchu 12-8 chyba, że jako ostatnie ćwiczenie dobicie to maszyna do 15 ruchów
Cel cyklu: dobra gatunkowo masa mięśniowa
Odstęp: będą 3 miesiące bo chcę zacząć w październiku
BF: 13%
Typ: ektomorfik
Stan zdrowia: teraz już dobry
Łysienie: nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
PPM: około 1580
Wyniki: martwy: 150kg, wyciskanie 115kg, a przysiad niestety robię na maszynie ze względu na kolano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
Może nawet lepiej jakbym długiego wziął bo wtedy chyba trochę mniej estro szaleje. Czyli enana i bolda pociągnać 14 tyg? Czy jeszcze więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
1-16 bold
1-12 enan
12-18 prop
12-19 wins

dorzuciłbym jeszcze ture na kicka, hcg podkuł do tego jakoś w 8-10 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
Bold i enan pond i czwartek po 200 będzie ok? I co z estro czym zbijać i jaką dawkę każdego dnia przyjmować?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Steryd nie anaboliczny - blok

Następny temat

Odblok cykl Cypio deka wino

WHEY premium