SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolace sutki przy dotykaniu, gino a wyniki badan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4152
Czesc :)


Ankieta:

Wiek - 30 lat
Wzrost - 180
Klatka - 120
Pas - 84
Biceps - 44
Udo - 64
Reszty wymiarow nie znam.
Wyniki silowe - nie sprawdzam
Cykle przebyte - prop, deka, meta, clen, winstrol tab. ostatni cykl ponad rok temu
obecnie prop solo 10 tydzień

Do rzeczy:

mam od dluzszego czasu dziwny problem, zaczal sie jeszcze przed cyklem propa, bolał mnie przy dotykaniu lewy sutek i mialem wyczuwalny guzek, raz bolal raz nie .. teraz zaczal mnie bolec drugi i w dwoch sutach czuje guzy i mnie bola, zrobilem badania na testosteron, estradiol i prolaktyne. Testosteron mam ponad norme co jest logiczne, estradiol i prolaktyne mam idealnie w widelkach, przed cyklem rowniez robilem badania z jednym bolacym sutem i badania tescia, estradiolu oraz prolaktyny i wszystko wtedy bylo w widelkach wrecz powiedzialbym idealnych ..


co jest wiec nie tak ? co jest przyczyna takiej dolegliwosci, normalnie nie czuje bolu, ale jak dotkne albo podczas treningow mma dostane w to miejsce to sie zwijam z bolu, guzy sa wyczuwalne, jak jest goraco to widac ze sa "dziwne" jak jest zimno to sa normalnej wielkosci i nie widac tego tak, no ale guzy wyczuwam odrazu mowie ze nic sobie nie wkrecam, bo czuje guz, dalem "pomacac" dziewczynie i tez mowi ze cos jest nie tak ze wyczuwa duze zgrubienie, lipomastia wiec odpada, no i ten ból

co robic ? jakies dodatkowe badania ? zawsze podchodzilem do cyklu z łbem, robilem badania przez po i w trakcie, odbloki na czas, z kuśka nigdy nie mialem problemów i teraz równiez jezeli chodzi o wzwody to wszystko jest w jak najepszym porzadku, jedynie te suty, nie robie sobie zartow, nie wkrecam Wam i sobie prosze o powazne podejscie do sytuacji i z gory dzieki za odpowiedzi ..


jakis czas temu zakladalem podobny temat, tylko ze tam wpisywalem ze zauwazylem to w przypadku zmiany diety, ale to jednak nie bylo przyczyna, zmienilem zywienie i dalej to samo .. i nie piszcie zeby nie dotykac bo to jest niemozliwe chociazby ze wzgledu na treningi mma no i czasami chcac nie chcac uderze sie w to miejsce przy roznych czynnosciach i bol jest niesamowity
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4152
pomoze ktos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33886
ginekomastia nie ma nic zwiazanego z sutkami... gino to powiekszony gruczoł w cycku a nie nic na sutku, moze podrażniłeś lub przeziębiłeś, czasem tak miałem jak wchodziłem na chłodnie w koszulce :D to potem twarde i strasznie bolały :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4152
no nie rób ze mnie glupka .. guza nie mam na zewnątrz tylko wewnątrz czuje właśnie powiększone gruczoły i boli mnie prywatne nacisku poza tym przeziębienie czy co to bolało by Pare dni a nie parę miesięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33886
Jak dla mnie skierowanie na usg, pieron wie co tam siedzi, moze jakis stan zapalny,jak dla mnie bez lekarza sie nie obejdzie, nie ma co czekać na cud.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Jakie skierowanie zrobić usg prywatnie to koszt 100 tabl metki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4152
tak też zrobię dzięki za podpowiedzi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia na drugi dzien po strzale ?

Następny temat

Cypio i NPP

Wiecej