SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolace plecy :/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 260
Mam nastepujacy problem przy cwiczeniu na modlitewniku, lub wykonywaniu codziennych czynnosci: odkurzanie i zwykle stanie nieruchomo, bardzo bola mnie plecy (czesc ledzwiowa) bylem na przeswietleniu i nic ono nie wykazalo... doctor jedynie przepisal mi "glukozamine" ktora zbyt wiele nie dala... chcialbym moc dalej cwiczyc ale nie wiem czy moge...:/ Mam 18 lat, 185 cm wzrostu i waze 70 kg. Prosze o jakies podpowiedzi co powinienem zrobic- by bole plecow nie przeszkadzaly mi przy cwiczeniach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
jeśli ortopeda nic nie zauwazył to looz, zrób sobie z kilka dni przerwy w treningu i jak przestanie boleć to ćwicz dalej- w końcu jak boli to rośnie

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Dokładnie Kilka dni wolnego (przeciez zdowie przede wszystkim). Bo co to za trening który nie daje przyjemności tylko ból. A jesli nie przejdzie problem to idź do lekarza sportowego

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 260
zrobilem nawet 3 tyg. przerwy ! i plecy nadal bola, jestem sklonny powiedziec, ze nawet bardziej mnie bola... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
Pietras_88 też tak mam .. chwile pozmywam naczynia to ładnie mnie bola :-/ a na siłowni raczej nee odczułem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 260
o to to to ! zmywanie odkurzanie itp. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Spróbuj maści "Fastum"
a jak nie przejdzie --> Lekarz sportowy
Ew. pytaj w dziale "Zdrowie"

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
może jakies ćwiczenia na rozciągające na kręgosłup ci pomogą, np na drążku, jest jeszcze takie ćwiczenie na lędźwie że leżysz na brzuchu i prostujesz ręce,
ps. ja kiedyś miałem podobnie jak ty, czasami jak lekko zgiełęm tułów(np przy myciu się) to czułem taki chamski ból, ale z czasem przeszło, długo też odczuwałem bóle kręgosłupa po martwych ciągach, na szczęscie to już też mam za sobą- myślę że to kwestia wzmocnienia sobie mięśni pleców i kręgosłupa

--pomogłem??-daj soga--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaawansowany Trening rzućcie okiem

Następny temat

Jaki rodzaj treningu powinienem zacząc???

Wiecej