SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bola nerki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 605 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5306
Taki probelm , od 8 dni jade na cell pumpie ,i od kilku dni juz zauwazyelm ze bola mnie nerki tak mi sie przynajmniej wydaje , szczegolnie po przebudzeniu , natomist wczoraj bylo jeszcze gorzej , rano biegunka wymioty,potem temperatura , bole miesni itd , dzisiaj juz jest prawie dobrze tylko mnie te nery bola ........ co to moze byc?? jakas grypa?? zapalenie nerek??

Ja nie pękam - idę w śmierć ot tak - Na Krótką Koszule
www.armia-krajowa.com.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
bola nerki bo dieta jest wysokobialkowa, a nerki tego nie lubia. odstawic odzywke. jak beda bolaly dalej pojsc do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
za mało wody... ja jak wypije za mało też napieprzają może masz skłonnosc do odkladania sie kamienie nerkowych jak ja.... sposób jest jeden woda woda woda woda nie moze w nerkach pozostawac nic zbednego

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 605 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5306
Dupa tam , przeszlo dalej zre bialko cell pumpa itd i nic , jakas chwilowa slabosc byla ;]

Ja nie pękam - idę w śmierć ot tak - Na Krótką Koszule
www.armia-krajowa.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
ale tak czy owak wypij troche tej czystej wody dziennie... nie zaszkodzi

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 605 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5306
pije duzo i spedzam na jej wydalaniu wieksza czesc dnia

Ja nie pękam - idę w śmierć ot tak - Na Krótką Koszule
www.armia-krajowa.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
Dupa tam , przeszlo dalej zre bialko cell pumpa itd i nic , jakas chwilowa slabosc byla ;]

chwilowa byc moze, ale obwaiam sie ze ta chwilowa slabosc bedzie sie regularnie powtarzac przy takiej diecie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 605 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5306
to byla chyba jakas grypa ,bo jeszcze gardlo mnie boli i kaszle ale grunt ze uklad pokarmowy dziala na pelnych obrotach
a odzywki jem max 30g dziennie , diete opieram na normalnym zarciu


Zmieniony przez - Maslana_22 w dniu 2007-10-08 21:54:44

Ja nie pękam - idę w śmierć ot tak - Na Krótką Koszule
www.armia-krajowa.com.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powrót do treningu (?)

Następny temat

wzrok- jestem zalamany...

WHEY premium