SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol szyi i sztywnosc karku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, 6 dni temu upadlem na tyl glowy bardzo mocno uderzylem o sciane i szyja nienaturalnie mi sie wygiela. Przez 3 dni lekko bolala mnie szyja wiec postanowilem isc na silownie, zrobilem trening klatki i godzine po treningu zaczely sie prblemy to znaczy szyja zaczela mnie bolec bardzo zesztywniala i ogolnie slabo sie czulem od 3 dni leze w lozku w kolnierzu ortopedyczym bol jest spory mialem robione rtg, ktore ocenil tylko radiolog i nie ma zadnych zmian lekarz pierwszego kontaktu dal mi skierowanie do neurologo a najblizsza wizytyta za 2 miesiace.. mial ktos podobny przypadek ile moze cos takiego bolec???? Dodam, ze juz czuje sie dobrze tylko bardzo boli mnie szyja, z tylu od potylicy nie wiem moze to kregoslup ale jak go naciskam to nie czuje bolu i mam sztywny kark caly nie moge poruszac.

Zmieniony przez - 87michal w dniu 2013-04-11 18:56:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Może być tak, że nim dojdzie do wizyty u spec problem zniknie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
Ja bym jak najszybciej udał sie do terapety manualnego na wizyte w celu postawienia diagnozy mozliwe iz doszlo do urazu

ale jak go naciskam to nie czuje bolu i mam sztywny kark caly nie moge poruszac. uciskanie obolałego miejsca bedzie przynosic ulge skoro wystepuje sztywnosc karku doszlo do zblokowania w odcinku szyjnym kregoslupa badz urazu mechanicznego takze udaj sie do Chiropraktyka Osteopaty badz terapeuty manualnego w modelu holistycznym napewno pomogą:)

Zmieniony przez - cinek88888 w dniu 2013-04-11 22:20:31

Zmieniony przez - cinek88888 w dniu 2013-04-11 22:24:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za odpowiedz nie powierzyl bym kreglarzowi tak obolalego kregoslupa dzis doszedl kolejny objaw mianowicie dretwienie i mrowienie w rekach dlatego ide prywatnie do neurologa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uraz barku - wyniki rezonansu

Następny temat

Czeste wyproznianie, co moze byc powodem?

WHEY premium