SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol Szyji ! POMOCY

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6339
Witam, a wiec wczoraj po okolo 2 godzinnym treningu w domciu, czulem cos w okolicach szyji jakies naciagniecie, ale nie bolalo ono mocno. Dzis rano sie budze i nie moge szyji zgiac w prawa strone lub w dol bo *****sko boli , tak jakby naciagniete jakies sciegno. Macie jakies rady co do tego? Posmarowac to mascia czy poczekac az samo przejdzie? Ile takie cos moze trwac ? Za dobre rady sogi. Pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
była podobna sprawa:

https://www.sfd.pl/_zawiało_mnie-t301307.html

w takich przypadkach (szyja) osobiście nic nie stosuję, czekam aż samo przejdzie (zresztą lubię tego typu ból)

najdłużej jak pamiętam - bo żadko Mi się tak zdaża - trzymało Mnie 4-5 dni, najczęściej jednak 2-3!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6339
mnie ten bol nie sprawia radochy Widocznie nie pasuje do Twojego otoczenia Boli dalej, ehh..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strzelajacy obojczyk..

Następny temat

delbeta

WHEY premium