SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolące sutki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
Witam od roku czasu mam problem z dwoma sutkami bolą przy dotknięciu albo otarciu , czuje jakieś małe guzy pod sutkiem , problem występuje w dwuch sutkach jednocześnie .
Zaczęło się to jak skoczyłem brać muscle test 2 opakowania a na koniec wziąłem odblok od burneiki pct monster . I problem pojawił się po paru tyg aż do dziś czyli koło 10-12 miesięcy .
Ból nie narasta ani nic ciagle jest taki sam sutki nie sa powiększone może minimalnie . Najgorszy ten ból przy dotknięciu i otarciu . Pisałem do burneiki w tej sprawie to odpisał żebym zjadł 2 paczkę pct monster tak zrobiłem ale to nic nie dało . Może ktoś pomoc w tej sprawie ? Dziękuje za każda odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
To teraz niech Cię burneika wyleczy

A poważnie to masz tutaj odp:

https://www.sfd.pl/Odstające_sutki_u_16_latka_!-t1064459.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 150 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1759
Ginekomastia. Zrób sobie usg to wiele wyjaśni. Czytałem kiedyś że LETROZOL pomaga ale ile jest w tym prawdy... nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
Ok a jak nazywa się lekarz odpowiedni do tego . Pójdę prywatnie na padania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duże Sutki u męszczyzny

Następny temat

ginekomastia?

WHEY premium