SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bokser - trening

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
Czesc, mam 16 lat i trenuje boks. Mam problem, poniewaz nie mkoge trenowac silowo na silowni. Do samgo klubu musze dojezdzac, a silowni we wsi ani w poblizu nie ma. Jak ulozyc trening bez sprzetu pod SW? mam tylko hantle

pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Proponuje kompleksy obwodowe. Najlepsze na poprawę kondycji i sylwetki. poniżej masz przykładowy plan autorstwa Istvana Javorka z użyciem hantli.



Zacznij od trzech obwodów z czasem zwiększając do pięciu.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
OK. Dzieki za film. Mam jeszcze tylko pytania.

To co robil ten gosc to byl jeden obwod rozumiem?
W tym filmie chyba jest trening tylko na niektore partie. Dolozyc cos od siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Nie, nie musisz. Sam stosowałem ten trening z dobrym skutkiem. Było to w czasach kiedy ćwiczyłem ju-jitsu. Nie narzekałem na niedotrenowanie jakichś partii mięśniowych. Efektem owego programu było znaczne poprawienie wytrzymałości siłowej, co odczułem bezpośrednio na macie. Zauważyłem również u siebie poprawę jakości mięśnia (zrobiłem się żylasty).
Tak dobrze myślisz to jeden obwód. Możesz z czasem również zwiększać poza ilością obwodów także liczbę powtórzeń z 6 np do 10, choć lepiej w takim wypadku było by się zaopatrzyć w cięższe hantle.

Nekrosadystycznyturbosperminator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks - trening silowy

Następny temat

[Rower stacjonarny] Zmiana areobów na HIIT

WHEY premium