SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks w Warszawie? Gdzie trenować?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Uderzane.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 453
Witam,
chciałbym zacząć trenować boks, ale tylko amatorsko żeby poprawić kondycję, nabrać szybkości itp. Mam pytanie gdzie w Warszawie można zapisać się do jakiejś grupy dla początkujących?
Słyszałem, że na Gwardii Warszawa są obecnie zapisy, ale nie jest to pewna wiadomość...
Jak wyglądają początkowe treningi?
Dzięki za odpowiedzi
Mam 26 lat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 4449 Napisanych postów 66313 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 694936
Boks jest sportem walki polegającym na rywalizacji dwóch osób, za pomocą pięści. Walka odbywa się w kwadratowym ringu o wymiarach boku od 4,88 do 7,32 metra. Rywalizujący sportowcy używają do walki specjalnych rękawic bokserskich o różnych rozmiarach.

Sporty walki w Polsce przeżywają w ostatnich latach znaczne odrodzenie. Wynika to ze zwiększonej popularności ich w mediach, np. mieszane sporty walki, gdzie widzimy starty różnego rodzaju znanych sportowców, jak Michał Materla, Mamed Khalidov, jak również pojawiających się celebrytów, którzy przyciągają nowych fanów dyscypliny. Każdy z nas w związku z tym chciałby być silny, sprawny i wytrzymały. Potrafić obronić siebie i swoją rodzinę, w sytuacjach tego wymagających.

Jeżeli chodzi o trening boksu, to każde większe, jak i mniejsze miasto ma swoje sekcje. Bez wątpienia Warszawa ma ich najwięcej. Wyróżnić warto np.:

- Klub Bokserski Legia Warszawa,
- Fenix Fight Club,
- Klub Bokserski Szczęśliwicka,
- Landowskiboxing,
- Żoliborska Szkoła Boksu,
- Sparta Gym,
- UKS Gladiator,
- Knockout Gym.

Wybór jest spory, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 191
Ja tez jestem w podobnym wieku,jestem po kontuzji i pozostaje mi tylko boks..Chciałbym sie podłaczyc do pytania.A moze razem sie gdzies wybierzemy?Ja ze swoich ustalen,wiem ze trenuja na Hali Mirowskiej i na Gwardii takie grupy rekreacyjne...Ale 150 lub 120pln za 3 treningi w tygodniu to troche przesada...Chociaz,mozna by pomyslec.

Aby zdobyć więcej, musisz najpierw sam stać się kimś większym.
Johan Wolfgang Goethe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 332 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4267
Sekcja bokserska WKS "GWARDIA" Hala "Gwardii" PL. Żelaznej Bramy 1, Warszawa, tel. 620-41-15

a tak btw- http://www.polskiboks.pl/polskiboks/main.php?show=klu

Zmieniony przez - tubart w dniu 2007-05-27 18:58:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzieki za info-cwiczysz moze na Gwardii?Jaki trener,ile za treningi?Ile treningow w tygodniu?.Sorry,ale na polskiboks od dluzszego czasu nie dziala baza klubow.

Johan Wolfgang Goethe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 332 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4267
Nie, nie trenuje we Wrocławiu. Najlepiej się przejdź na jeden trening i sam oceń czy warto. Nie warto jest się sugerować opiniami innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ale ja myslalem,ze trenujesz tutaj, w Wawie na Gwardii...Tutaj jest cimna magia..nikt nie wie gdzie sa treningi,a ja nie mam czasu biegac po calej wawie i sie pytac,sprawdzac,dlatego pytam tutaj.Zeby wybrac z zalozenia najlepsza opcje-ide i trenuje jak jest ok,a nie sprawdzam 10 klubow.
2

Johan Wolfgang Goethe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dobra sprawdzilem Gwardie,kilka wroków,materace,pilki lekarskie,skakanki,w miare duza sala.Jest wszystko co do treningu bokserskiego potrzebne.Ring nie jest wazny jak dla treningu bokserskiego.Tym bardziej na takim pozimie jak jestem.Treningi 120 PLN za 3 razy w tyg,nie jest zle.Jak ktos chce info to prosze o kontakt.Aha,na Hali Mirowskiej jeden trener mowi,ze 150 + 50 wpisowe,drugi raz jak dzwonilem to mowi,ze 200....nie lubie kombinacji.Mimo to,ze pewnie sekcja jest silniejsza to ceny sa naprawde nierozsadne...i to bardzo.

Johan Wolfgang Goethe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35
Na bielenach jest świetny klub knockout.Na ich stronie czytałem,że można przyjść i poćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5
Cześć właśnie ja też słyszałem o tym klubie Knockout orientuje sie ktoś ile kosztują zajęcia i czy początkujący mają wo gule poco tam iść, zaznaczam że mam 27 latek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13

Polecam treningi na Gwardii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4652
Panowie czy nr do Gwardi w Wawce aktualny??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poznan - Boks

Następny temat

Seminarium Muay Thai Lublin

Nutlove-choco