SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks w Gdyni?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2129
Witam chciałbym żebyście mi doradzili gdzie w Gdyni lub ostatecznie w całym 3mieście mogę trenować boks? Zależy mi na tym żeby były przynajmniej 3 treningi w tygodniu dlatego Mad Dogs odpada. Jedyne co znalazłem w Gdyni to 'Boxing Gym Ring Riders' [http://www.bokskarwiny.pl/] a w Gdańsku myślałem o SAKO tyle że mieszkał będę w Gdyni więc chciałbym mieć na miejscu
Liczę koledzy na jakąś rzetelną odpowiedź, z góry dzięki

I will show you how great I am.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10867 Napisanych postów 49616 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Podpisuje się pod pytaniem. Wiem ze jest też klub UKS Sokół Gdynia ale nie mogę namierzyć żadnego kontaktu ani strony internetowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2470
Wiem że na cisowie w szkole niedaleko cisowa skm jest klub bokserski, organizują nawet zawody raz do roku. W piątek będę w tej szkole to poszukam plakatu i postaram się wrzucić info.

Zmieniony przez - marslawus w dniu 2011-09-12 22:27:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10867 Napisanych postów 49616 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Byłoby super marslawus ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2698
Ja trenowałem kiedyś w Sokole Gdynia, klub mieścił się na ul. Chylońskiej 227 (szkoła podstawowa) w Cisowej. Pewnie jeszcze ktoś tam trenuje, treningi były w poniedziałki, środy i piątki od 17. Wpadnij tam i się popytaj, może akurat będzie trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
pamiętasz może ile mniej więcej kosztowały treningi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2698
ja miałem za free, kolega płacił 30 zł a jeszcze inny kolega płacił 70zł, tak czy inaczej super tanio ale to było w hoooooj lat temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2470
Znalazłem plakat: poniedziałki, środy i czwartki 17-18.30 ZS 9 ul. Chylońska 227. Miłych treningów :)

Zmieniony przez - marslawus w dniu 2011-09-17 22:15:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23
KAŻDY CZAS JEST DOBRY BY ZACZĄĆ TRENINGI BOKSERSKIE!!!BOKS JEST DLA WSZYSTKICH NIE TYLKO ZAWODOWCÓW!!!
POZWÓL MI OBUDZIĆ W TOBIE MISTRZA!!!!
„ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA TRENINGI BOKSERSKIE!!!!!Treningi prowadzę w małych grupach,dla tego do każdej z trenujących podchodzę indywidualnie ,w zależności od stopnia zaawansowania od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych,sobota do południa.OD WRZEŚNIA RUSZYŁA GRUPA POCZĄTKUJĄCA TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA KOBIET!! POMOGĘ CI POPRAWIĆ KONDYCJĘ,SAMOPOCZUCIE,WYŁADOWAĆ STRES NAGROMADZONY W PRACY LUB INNYMI PROBLEMAMI.ZGUBISZ ZBĘDNE KILOGRAMY POPRAWISZ WYGLĄD I MUSKULATURĘ A PRZY TYM FAJNIE SPĘDZISZ CZAS NA SALI BOKSERSKIEJ.UDOWODNIĘ ŻE PO KAŻDYM TRENINGU ZGUBISZ KILOGRAM I CHĘTNIE WRÓCISZ NA KOLEJNY TRENING A UMIEJĘTNOŚĆ POSIADANIA WIEDZY BOKSERSKIEJ SPRAWI ŻE STANIESZ SIĘ PEWNIEJSZYM SIEBIE W ŻYCIU CODZIENNYM.Pomogę także wszystkim tym,którzy chcą dojść na sam szczyt w BOKSIE AMATORSKIM I ZAWODOWYM.PRZYJDZ ZARAŻAM BOKSEM!!!!TRENINGI PROWADZĘ W ZESPOLE SZKÓŁ NR13 GDYNIA KARWINY UL CHWASZCZYŃSKA 26 SZKOŁA SZTUK WALKI WIKING nr tel 783999006 ”SZCZEGÓŁY NA STRONIE www.bokskarwiny.pl 
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapasy - Warszawa

Następny temat

Sporty walki - Powiat Opocznyński

Wheya