SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks czy kick

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 52 dni Przeczytanych tematów 79
Witam wszystkich mam pytanko chcialbym zaczac trenowac boks lub kicka. I teraz wlasnie czy nie jestem za stary mam 28 lat i nie mam zadnej kondycji do tego waga 108
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 198 Napisanych postów 682 Wiek 105 dni Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12667
Siema. pytanie jak wygląda Twoje życie. Zero kondycji, czyli zapewne ze sportem jesteś na bakier. Ważna sprawa jak jest u Ciebie z używkami, sposobem żywienia. zrobiłbym podstawową morfologię sam dla siebie czy z grubsza wszystko gra i można trenować pamiętając o stopniowym zwiększaniu wysiłku, żeby nie atakować od razu na sto procent.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 1818 Wiek 2 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 106470
O ile nie masz poważnych problemów ze zdrowiem - nie umrzesz przy zwiększonym pulsie, to nic się dzieje. Za stary nie jesteś - nie ma takiego pojęcia. Może ze zdobyciem złota na Igrzyskach może być delikatny problem (ale kto wie, jeśli jesteś utalentowany?), ale żeby w ogóle zacząć to nie ma problemu. Na początek polecałbym boks - załapiesz podstawy uderzeń, poprawisz kondycję, zrzucisz zbędny balast. Później spróbujesz kicka już z w miarę dobrą formą i nie będziesz spinał się, że nie kopniesz powyżej kolana.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 52 dni Przeczytanych tematów 79
Badania mam ok troche podwyzszony cholesterol ogolnie jest ok z uzywkami miesiac temu rzucilem palenie z alko tylko piwo przy weekendzie nie lubie mocnego alko no i waga jest przy 190 wzroscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 198 Napisanych postów 682 Wiek 105 dni Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12667
Cholesterolem się nie przejmuj. Mity o cholesterolu już dawno zostały obalone. Zaczniesz regularnie trenować, parę kilogramów powinno szybko zlecieć. Najważniejsze, żebyś złapał zajawkę na dłuższy czas;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Będę się starał na dłużej dlatego odstawiłem fajki i żona też postawiła wysoko poprzeczkę więc jest motywacja:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 52 Wiek 102 dni Na forum 101 dni Przeczytanych tematów 1999
Ja od siebie polecam kicka, spalisz więcej kalorii, a po za tym prosta zasada - chcesz byc lepszy w boksie - idziesz na boks, chcesz byc lepszy w kicku - idziesz na kickboxing i od razu będziesz się w tym szkolił.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
I niestety boksu nie uswiadcze obok siebie zostaje mi kick ewentualnie MT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Co panowie byscie tutaj doradzili?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 52 Wiek 102 dni Na forum 101 dni Przeczytanych tematów 1999
Jak masz wybór KB a MT to brałbym MT, według mnie bardziej udoskonalona wersja kicka
ale wszystko zależy od sekcji, pewnie pierwszy trening za darmo, pójdź tu i tu i zdecydujesz, tak będzie najlepiej

Zmieniony przez - hsncalisthenics w dniu 2019-04-09 19:09:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzieki bardzo bo wyłącznie chodzi mi o stójkę a mt faktycznie lepsze tylko bardziej treningi mordercze
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam Klubu Sucha Beskidzka i okolice