SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks? Tajski Boks? Kick Boxing ?BJJ? Co ćwiczyć w Białymstoku ?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Uderzane.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 288 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5710
Ludzie co myślicie i co jest najlepsze ? Mam 184 wzrostu, 77 kg wagi... ale nie wiem gdzie sie zapisac ? Pomożecie ? ;p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 11379 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47331
tajski albo bjj

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 288 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5710
BJJ to podobno dobre ale 1 na 1, bo to sprowadzanie do parteru... wiec chyba Tajski ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85996
tak bo tajski to da ci 10 : 1 i bezie dobrze

zależy od tego co ci sie podoba i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
Siemka;) mam prosbe:) czy mogli byscie mi troszke opowiedziec o kickboksingu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3835
http://pl.

kick-boxing
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6036
Moim zdaniem Kickboxing to jest "prawie" to samo co muay thay. Wiadomo, są tam kolana, łokcie ale różnie to bywa. Jeśli miałbym do wyboru dobry klub kb a średni mt to wybrał bym kb. Skutecznością sie dużo nie różnią ale to jest tylko moje zdanie. To i to jest dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4413
Zależy jaki klub/trener.
Chodzę na kick boxing, ale czasem ćwiczymy jakieś techniki z kolanami, klinczem, łokciami. Takie urozmaicenie, bo nie wałkujemy tego na treningu

Ogólnie jak J_A_G_L_A - styl podobny do muay thai, ale bez ww technik

Zmieniony przez - BaNgOuT w dniu 2008-06-25 15:53:58

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1561
No ja sie u siebie na sekcji kicka zdziwiłem , bo wlasnie na pierwszym moim treningu były i łokcie i kolana ćwiczone xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 19441 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94708
Skutecznością sie dużo nie różnią ale to jest tylko moje zdanie

A w życiu! Kb w formule tej standardowej jest dużo bardziej ograniczony niż mt - właśnie przez łokcie, kolana i klincz. Ja sama widziałam kilka KO wykonanych właśnie albo kolanami, albo łokciami - pozatym widziałam już walki kickboxerów w mt. Radzili sobie świetnie, pod warunkiem, że ich przeciwnicy podchodzili do pojedynku bardziej boksersko. Natomiast w klinczu dostawali bęcki.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 5586 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39428
Kickboxing to dobry i skuteczny sport.
Przede wszystkim duza czesc sekcji KB pozwala na rozwoj technik recznych, co jest podstawa podczas walki w stojce.

Osobiscie jednak wybralem muay thai, nie zamienilbym sie (KB tez trenowalem chwile, wiec nie pisze tylko z teorii).

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?

Następny temat

Akademia Broni w Warszawie

Nutlove-choco