SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks Gdańsk

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 828
a kiedy otwierają i kto będzie trenerem?????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9419
masz dane kontaktowe na ich stronie. sam zapytaj.
1

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34107
Obecnie w Gdańsku masz dwie sekcje zrzeszone pod PZB - Portowiec Gdańsk i Sako Gdańsk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
d0l4r99 możesz coś więcej napisać o tych klubach?

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34107
Na temat Portowca mogę powiedzieć parę rzeczy, na temat SAKO trochę mniej a co konkretnie byś chciał wiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Portowiec to tylko juniorzy czy mają też seniorów? Jeżeli tak to czy to czy seniorzy jeżdża na zawody typu MP czy grupa jest rekreacyjna? Mają jakąś stronę www? Sako gdzie ma treningi i kto jest trenerem? też nie moge znaleźć żadnej www... 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Portowiec jest nastawiony głównie na juniorów i kadetów ale nie widzę większego problemu, żeby senior mógł startować. Instruktorem jest W. Leśniewski. Treningi mają w Nowym Porcie. Na Sako trenerem jest Buczkowski. Trenują tam zarówno kadeci, juniorzy jak i seniorzy. Treningi są chyba gdzieś we Wrzeszczu ale dokładnie nie znam adresu bo widywałem się z nimi wszędzie, tylko nie u nich w klubie. A ogólnie masz licencje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie. bardziej z ciekawości pytam niż z chęcią startów, jestem amator-hobbysta. lubie wiedzieć co sie dzieje na naszym gdańskim podwórku
Masz sog-a za informacje. jeśli wejdzie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jeszcze odnośnie Twojego posta z poprzedniej strony w Gdańsku są sekcje sportów i sztuk walk na których jest na prawdę tanio. Kiedyś miałem okazję krótki czas trenować boks, gdzie za 50 zł mogłem ćwiczyć miesięcznie 24 godziny (3 x 2). Też np. Kravka jest dostępna w cenie 100 zł za 5 treningów tygodniowo (1,5 * 4 + 3) czyli 36 godzin (dla porównania widziałem oferty, gdzie 100 zł kosztował udział w jednym treningu tygodniowo).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Kiedyś miałem okazję krótki czas trenować boks, gdzie za 50 zł mogłem ćwiczyć miesięcznie 24 godziny (3 x 2). gdzie?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie wiem co wybrać ( Sztuka walki)

Następny temat

Jaki klub KB wybrać w Warszawie?

aerofull