SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks, czy Kickboxing na ulicy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8607
kopie lowkicki 5 razy w tygodniu i jakos nie zauwazylem zebym sie pochylal zbytnio do przodu, to jest raczej blad w wykonywaniu tej techniki

==============================================
Nie ma tego zlego ... czego bym nie zrobil

Dobrze jest żyć, ale życ dobrze jest lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mowie o zbytnim pochylaniu, ale przy wykonywaniu low kicka wieksza uwage zwracasz na nogi przeciwnika niz na jego rece i troche sie pochylasz tak, ze spokojnie reka, ktora mam z przodu moge cie uderzyc w glowe.

Mess with the best die like the rest :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 913
temat dobry - kickbokser zawsze może walczyć jak bokser, natomiast w drugą stronę to nie działa i moim zdaniem to jest przewaga kicka, chociaż obecnie każdy wali wszystkim i na ulicy style się zacierają

Nic dodać, nic ująć.

Nic dodać, nic ująć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4553
whu masz rację. różnica tkwi w treningach: trenując kickboxing masz dużo mniejsze szanse na nauczenie się technik ręcznych tak jak na treningu bokserskim. w walce ktoś kto oprócz dobrej znajomości techniki uderzania rękami opanuje jeszscze nogi ma z pewnością pzrewagę

Pawelek

Pawełek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
To nie jest zadna regola. Ogolnie w wiekszosci kickerzy startujacy w boksie czesto przegrywaja ale nie wiadomo jak by bylo w druga strone bo bokserzy nie zagladaja do kickerow. Boks ma lekka przewage w sile ciosow i pracy rak ale i tak mi kick bardziej odpowiada.
Pzdr

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
W pracy rąk i pracy nóg kask.


kasztan
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja tam jestem za boksem. Boks ma proste techniki ręczne, dlatego można je opanować do perfekcji w niedlugim czasie. I szczegolnie na rece zwraca sie uwage.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1695
ja tez smigam na kicka ale uczymy sie tam wszystkiego np. kolana , łokcie , walke w parterze itd zwarcie tez nawet chyba pisac nie musze hehe!
3 raz w tygodniu sa treningi po ok2h w poniedziałek robimy ręce we srode nogi a w piątek sparingi! o i nasz trening jest podzielony na 2 grupy bokserzy i kick bokxerzy wiec sparingi robimy czasem razem na same rece z boxerami! i stwierdzając jak bysm mogli uzywac nóg na sparingach to nie wiem czy bokserzy by wiedzieli jak bronic bo oni raczej na nogach sie skupiają! <odkopałem temat hehee>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28765
Ja uwazam ze skuteczniejszy bylby boks wtedy gdy jestesmy ubrani w ciuchy krepujace nasze ruchy i wtedy nie uderzysz mawashi a ręką dam radę uderzyc!!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1695
mawashi da sie uderzyc zauszmy na korpus lub udo albo poprostu wjechana maigeri w brzuch i potem grad uderzen na głowe a jak koles zejdzie z gardą w dół to na kolanko pieknie i na dodatek na koniec mozna mu jeszcze z łokcia wjechac hehe brutality - fatality hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odwieczny problem...przynajmniej mój :P

Następny temat

Judo vs Bjj

WHEY premium