SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks I Siłownia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2122
Potrzebuję opinii odnośnie połączenia boksu i siłowni.

Choć teraz jak najbardziej staram się pracować nad techniką w boksie, tęsknię za siłownią i nie mam zamiaru ćwiczyć boksu do takiego stopnia że będę profesjonalistą(Choć mogę zmienić zdanie).

Nad ćwiczeniem klatki to zazwyczaj robię pompki, pompki z klaskaniem(1 klask), różnego typu pompki.
Bicepsu nie ćwiczę wogóle, i tutaj chciałem gdzieś wcisnąć trening bicepsu, zastanawiałem się nad techniką Mawashi(Porusz swoje bicepsy).
Triceps trenuje podczas boksu, wąskie pompki i dipsy(Czasem pobawię się sztangielkami)
Nogi też katuje podczas treningu boksu, dużo skoków, dużo przysiadów, i technika podczas boksu to dużo uginania w kolanach. Też na nogi wykonuje pewne ćwiczenie, przykucnięty, skoki żabką z dłońmi na glowie(Tak jak w brzuszkach), po tym aż się chodzić nie da
Na końcu to plecy, zaczynam się zastanawiać czy zacząć robić Martwy Ciąg, co do tego dodać?
Brzuch Nie wystarcza mi sam trening na boksie brzucha, małe rezultaty, i zastnawiam się nad ABS II dołączyć.


Boks 3 do 5 razy w tygodniu, mniejwięcej siłownie 2-3 bym chodził, nie jakieś extremalne kulturystyczne treningi, poprostu dodatek.

Zmieniony przez - Marcinzzx w dniu 2010-05-26 20:46:38

Zmieniony przez - Marcinzzx w dniu 2010-05-26 20:48:43

Im wiecej sie pocisz na treningu, tym mniej krwawisz na ringu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

o rybach

Następny temat

Shadow17/ Bez masy nie ma zabawy...

WHEY premium