SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bodybuilding - Cechy prawdziwego mistrza

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Jestem ciekaw jakie cechy waszym zdaniem powinien miec prawdziwy mistrz BB. Chodzi mi tu o wszystkie aspekty, fizyczne, psychiczne, materialne. Czyli, wasz przepis na bycie mistrzem BB.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Kasa to nie wszystko, ja np nie mam kasy czyli i nie mam michy i supli a cwicze.Bez dobrych genow tez mozna rosnac, jakis glupi stereotyp, wystarczy chciec.Tzn kasa, geny, to czynniki ktore daja, ze szybciej sie rosnie, takze sa przydatne ale nie najwazniejsze. Wg mnie najwazniejsza jest motywacja, cierpliwosc i wiara w Siebie, w to co sie robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Bycie zdrowym , wytrwałym, mieć wiedzę , i pieniądze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niema przepisu na to . To nie naleśniki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Moim zdaniem jest, wystarczy trzymac sie pewnych zasad. Przyjmujac ze mamy odpowiedni gen i srodki.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7371
dużo koksu mało picia i masz 60 centów bica, a tak na serio też myślę ,że nie ma przepisu, jedyne to kasa( z nią można wszystko) oczywiście, że nie kupisz zdrowia ale to już trzeba samemu dbać

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Nie kupisz sobie super sylwekti i mistrzostwa majac kase, kaas pomaga, ale jak to sie mowi, "pieniadze to nie wszystko".

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 521 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9718
Kasa to nie wszystko, ale za coś musisz kupić karnet na siłownie, ewentualnie stworzyć własną... dieta też nie należy do tanich, nie mówiąc już o suplementach lub jeśli mowa o BB to cyklach koksu itp.
Kasa akurat w tym sporcie jest BARDZO ważna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Tak, wiem, jest bardzo wazna. Bo to bardzo dorgi sport. Ale nie majac odpowiedniej genetyki, nie zbudujemy super sylwetki, bo co jak co, ale lepszego genu sobie nie kupimy.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
W dzisiejszych czasach za kase można mieć wszystko nawet dobre geny !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
..ale lepszego genu sobie nie kupimy.

kwestia czasu

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13054
najważniejsza jest motywacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sadzicie o tej laweczce?

Następny temat

Nowa sztanga kupno

WHEY premium