SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2918408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dziękuję i również wszystkim życzę Zdrowych i Wesołych Świąt. Pełnych spokoju psychicznego i samych wymarzonych prezentów (ja swój sam kupiłem, więc mam pewniaka ). No i smacznego
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Zdrowych i wesołych świąt!
Oby do cypru..
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Bilety już kupione!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
24.12.19

Trening - free ride.


Miał być trenażer, ale wyszło nawet słońce i przeschły drogi. Więc szkoda było tego nie wykorzystać. Nogi beton straszny po wczoraj, ale jakoś poszło.


Dieta:
1. Łosoś pieczony z kiszonką.
2. Tofu z kaszą kuskus i warzywami.
TRENING KOLARSKI - intra izotonik, banan, suszone morele i baton musli; bezpośrednio po SFD BCAA 2:1:1.
3. Wigilia - słone, słodkie, Baileys i whisky





Praktycznie standardowe potrawy wigilijne. Ze słodkiego trochę różnych orzechów w różnych czekoladach i moje ciasta.
Szarlotka w smaku mistrzostwo świata, lepszego nadzienia nigdy nie jadłem. Z wiórkami coś poszło nie tak.
Sernik za to fajniej wyglądał, ale dla mnie za mało słodki . Ale kajmak, czekolada i masło orzechowe zrobiły robotę.


Suplementacja:
SFD Mag B6 Forte - 2 tabs po treningu kolarskim
SFD Dziki Orzech - według braków w diecie
Allnutrition Almond Cream Crunch - według braków w diecie
SFD BCAA 2:1:1 Instant - 15g po treningu kolarskim
SFD Whey Delicious - według braków w diecie
Allnutrition Omega3 Strong - 2 kaps do pierwsze i ostatniego posiłku
SFD Vita-Min Complex Sport - 2 tabs do pierwszego posiłku.
SFD Curcumine - 1 tabs do pierwszego i ostatniego posiłku.
SFD Berberyne HCL - 1 tabs do posiłku po treningu kolarskim.



Jutro z rana niewiele ponad 2h trenażer i potem na obiad świąteczny


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2019-12-25 08:40:22
4

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
25.12.19

Trening zrobiłem o 11 nie jedząc nic przed, ale raczej nie można powiedzieć, że było to na czczo . Aczkolwiek cukier był 85, więc całkiem nieźle.


Trening - wytrzymałość siłowa.


Trochę jeszcze byłem zlasowany po wczoraj, szczególnie, że krótko spałem, ale poszło nieźle. Trening bardzo ciężki dla mnie, niska kadencja i dość wysoka moc, a potem wyższa kadencja i jeszcze wyższa moc. Nogi czuję jeszcze po poniedziałkowym treningu, więc nie miały lekko.


Dieta:
TRENING KOLARSKI - intra izotonik, banan, suszone morele i baton musli; bezpośrednio po SFD BCAA 2:1:1.
1. Gołąbek, krokiety, pierogi, ryba, sernik, jabłecznik, babka włoska, orzechy w czekoladzie.
2. Nie wiem czy coś jeszcze będzie . Żabka widzę otwarta, więc może jakieś lody :>



Suplementacja:
SFD Mag B6 Forte - 2 tabs po treningu kolarskim
SFD Dziki Orzech - według braków w diecie
Allnutrition Almond Cream Crunch - według braków w diecie
SFD BCAA 2:1:1 Instant - 15g po treningu kolarskim
SFD Whey Delicious - według braków w diecie
Allnutrition Omega3 Strong - 2 kaps do pierwsze i ostatniego posiłku
SFD Vita-Min Complex Sport - 2 tabs do pierwszego posiłku.
SFD Curcumine - 1 tabs do pierwszego i ostatniego posiłku.
SFD Berberyne HCL - kilka tabsów w czasie obiadu.



Jutro w planie tylko siłowy.


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2019-12-25 22:34:30
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
26.12.19

Dzisiaj siłka już otwarta, to skoczyłem na szybko na Push przed obiadem.

Trening - Push:
1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej - 5x5 - ostatnia 107,5 kg tempo 3010
2. Wyciskanie sztangi sprzed brody siedząc - 5x5 - ostatnia 70 kg na 3 powt. tempo 3010
3A. Wyciskanie na barki na hammerze chwytem neutralnym przed siebie - 4s po 8x 50 kg tempo 3010
3B. Dipsy na klatkę z ciężarem ciała - 4s 8x +5kg tempo 3010
4A. Rozpiętki na bramie „na górę” klatki - 4s po 10x 50 kg tempo 3011
4B. Unoszenie sztangielek bokiem stojąc - 4s po 10x 18 kg
5. Spięcia - 5s MAX

Po treningu 20 min cardio.


Pierwsze ćwiczenie dobrze wróżyło, bo dorzuciłem kolejne 2,5 kg w rampie. Przy barkach tak samo, ale w piątej serii zrobiłem tylko 3 powtórzenia, więc za tydzień schodzę w dół.
Pozostałe ćwiczenia bez zmian.
Na koniec 20 min cardio na bieżni pod górę. Dziś bez roweru, nogi odpoczywają przed jutrzejszy zapieprzem.


Dieta:
1. Tosty z serem i szynką.
TRENING
2. Nóżki z kurczaka, karkówka, sałatka, keks.
3. Krokiety, babka włoska.
4. Lody Snickers, szejk lodowy z SFD Whey Delicious na mleku.






Keks tak nawalony bakaliami, że bardziej już się nie da hehe. No i tradycyjnie jak w święta lody. Ten Snickers urywa.


Suplementacja:
SFD Mag B6 Forte - 2 tabs po treningu siłowym
SFD Dziki Orzech - według braków w diecie
SFD BCAA 2:1:1 Instant - 15g po treningu siłowym
SFD Whey Delicious - według braków w diecie
Allnutrition Omega3 Strong - 2 kaps do pierwsze i ostatniego posiłku
SFD Vita-Min Complex Sport - 2 tabs do pierwszego posiłku
SFD Curcumine - 1 tabs do pierwszego i ostatniego posiłku.
SFD Berberine HCL - 1 tabs do każdego posiłku po treningu.



Póki co 1,5 kg na plusie
4

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
27.12.19

Bilans strat i zysków po świętach.
Straty - sporo kasy z konta.
Zyski - nowe okulary na rower, sporo niesamowitych doznań dla podniebienia, 2 kg na wadze.


Trening - ciąg dalszy robienia siły.


Trening lekko ciężki . Trening podobny do tego ze środy, ale dzisiaj wyraźnie świeższe nogi, więc poszło gładko.


Dieta:
1. Omlet smażony na oleju kokosowym z AN Apple&Cinnamon in Jelly.
2. Tortille z polędwiczką wieprzową i warzywami.
TRENING KOLARSKI - intra izotonik, SFD Iso Energy Plus, banan, daktyle i baton musli; bezpośrednio po SFD BCAA 2:1:1.
3. Polędwiczka wieprzowa z ryżem i warzywami. Mandarynka.
4. Wafle ryżowe z mrożonym mango, twarogiem, SFD Casein, SFD Dziki Orzech i czekoladą 95%.
5. Jajecznica na maśle z chlebem razowym.






Od dzisiaj podbijam jeszcze trochę kalorie, na razie na tydzień. Potem będę myślał w zależności od tego jak będzie rozwijać się sytuacja.
Dlatego też sporo jedzenia w czasie jazdy, żeby trochę rozłożyć te węgle.


Suplementacja:
SFD Mag B6 Forte - 2 tabs po treningu kolarskim
SFD Dziki Orzech - według braków w diecie
SFD BCAA 2:1:1 Instant - 15g po treningu kolarskim
SFD Whey Delicious - według braków w diecie
Allnutrition Omega3 Strong - 2 kaps do pierwsze i ostatniego posiłku
SFD Vita-Min Complex Sport - 2 tabs do pierwszego posiłku.
SFD Curcumine - 1 tabs do pierwszego i ostatniego posiłku.
SFD Berberyne HCL - 1 tabs do posiłku potreningowego.
4

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Jakie oksy?

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A wziąłem sobie Uvexy Sportstyle 803 CV VM. Zastanawiałem się jeszcze nad Julbo, bo fotochromy Rudy’ego skutecznie mnie odstraszały, a akurat miałem bony do Intersportu, więc padło na Uvexy. Do tej pory śmigałem w fotochromach z Decathlonu za 120 zł i są naprawdę spoko, ale parują jak sie zatrzymam zgrzany, chociaż to było do przeżycia. Ale dość mała soczewka w nich jest i oczy mi czasem łzawiły.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Formę utrzymujesz cały czas bardzo dobra! :) co za sos dajesz do tych tortilli?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium