SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2579 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78302
Pewnie!
Znać swoje słabe punkty i je eliminować to podstawa. I słuszne podejście, więc mając wybór albo siłownia albo eliminacja słabej techniki która jest problemem, to odpowiedź jest oczywista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Viki
Bez soli pewnie się da, ale przy sportach wytrzymałościowych zapotrzebowanie jest większe, więc to chyba na nie najlpszy pomysł

Ja to bym chciała mieć czas, żeby robić 5 treningów biegowych i 5 na górę/chwyt/przeszkody. Układ idelany, ale doba za krótka


Myślę, że z pożywienia przyjmuję na co dzień i tak sporo sodu. Sprawdziłem w Fitatu i dziennie pokazuje mi między 2, a 6g soli. A i tak nie uwzględnia passaty, przypraw do mięsa, sosów i innych gdzie tej soli jest sporo.
Po prostu na początek przestanę solić słodkie posiłki
3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
sol jest niezbedna, a szczegolnie dla kogos kto zapierdziela rowerem 2.5h dziennie, zobaczcie ile on wypaca ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Badanie sodu w labie coś mi powie?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
BzykuDG
Viki
Bez soli pewnie się da, ale przy sportach wytrzymałościowych zapotrzebowanie jest większe, więc to chyba na nie najlpszy pomysł

Ja to bym chciała mieć czas, żeby robić 5 treningów biegowych i 5 na górę/chwyt/przeszkody. Układ idelany, ale doba za krótka


Myślę, że z pożywienia przyjmuję na co dzień i tak sporo sodu. Sprawdziłem w Fitatu i dziennie pokazuje mi między 2, a 6g soli. A i tak nie uwzględnia passaty, przypraw do mięsa, sosów i innych gdzie tej soli jest sporo.
Po prostu na początek przestanę solić słodkie posiłki


a wpisujesz tą sól do słodkiego też?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
FighterX
Nic, bo to sód w surowicy, a nie w komórce.


Nie do końca, bo da informacje o zależności pompy sodowo-potasowej, a to już ma znaczenie dla pobudliwości mięśni i innych czynnikach. Ale też nie można tego przyjąć jako wyrocznię w tej kwestii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Na razie obetnę na ten miesiąc i zobaczę czy coś to zmieni w ogóle w kreatyninie.

Fighter, w ogóle nie wpisuje ani soli, ani przypraw, ani sosów, warzyw itd. To jest tylko to co się zbiera z nabiału, mięsa, źródeł węgli itd.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
02.08.19

Trening
Pull siła:

1. Podciąganie szerokim nachwytem z platformą - 10x-20kg; 10x-15kg; 9x-15kg; 10x-20kg
2. Wiosłowanie na suwnicy Smitha w leżeniu na ławce szerokim nachwytem - 8x50kg; 8x60kg; 8x70kg; 8x70kg
3. Wiosłowanie jednorącz z linką wyciągu dolnego w leżeniu na ławce - 8x80kg; 8x90kg; 8x100kg; 8x110kg
4. Wiosłowanie podchwytem na hammerze jednorącz - 8x60kg; 8x65kg; 8x70kg; 8x70kg
5. Wiosłowanie sztangielką w podparciu na ławce na tył barków - 8x24kg; 8x24kg; 8x24kg
6. Plank - 4x MAX

Po treningu 15 min cardio.
Popołudniu 1:20h trening kolarski.


Kolejny nowy trening siłowy. Ciężary mocno zachowawcze i sporo celowania. Na pewno będę zmieniał podciąganie na ściąganie drążka, bo już ręka zaczyna się odzywać.

Na szosie mega dobra dyspozycja. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak dobrze się czułem w czasie treningu.

Na jutro miałem ambitny plan na szosę, ale widzę, że ma padać, więc może przeniosę go na niedzielę. Ale póki co nie chcę zapeszać.


Dieta:
TRENING
1. Omlet z Allnutrition Peach in Jelly i bananem.
2. Szynka wieprzowa z kaszą gryczaną, oliwą z oliwek i warzywami.
3. Owsianka z serkiem wiejskim, gruszką, Allnutrition Peach in Jelly i czekoladą.
4. Szynka wieprzowa z kaszą gryczaną, oliwkami i warzywami.
TRENING KOLARSKI - intra izotonik, suszone ananasy; bezpośrednio po SFD BCAA 2:1:1 Instant, SFD WPC Protein Plus, SFD Iso Energy Plus.
5. Gofry z musem jabłkowym.
6. Szejk lodowy z Allnutrition Whey Delicious, masłem migdałowym i czekoladą.





Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1,5 tabs przed treningiem siłowym i kolarskim
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu
Allnutrition Cashew Butter - według braków w diecie
SFD WPC Protein Plus - według braków w diecie
SFD BCAA 2:1:1 Instant - 15g w czasie treningu siłowego, 10g po treningu kolarskim
Allnutrition Whey Delicious - według braków w diecie.



Aktualnie 77,5kg.
5

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870191
Mam wrażenie, że jesteś już w podobnym momencie jak ja - że możesz być prawie natura, luzowac z micha, i obyś tylko coś ćwiczył, to i tak sylwetka będzie się utrzymywała na podobnym, bardzo dobrym poziomie Nie pamiętam już kiedy nie miałeś formy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium