SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21506 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870139
To już świadczy o zaburzeniach psychicznych... Ja rozumiem ludzi, którzy nie robią cheatow. Bo nie czują potrzeby, jedzenie nie sprawia im takiej przyjemności jak np mi, albo po prostu maja tak wysokie cele, że zwyczajnie się ta chwila przyjemności nie kalkuluje. Ale wyliczanie czegoś w makro, i mówienie że to cheat, to już paranoja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja bym wtedy powiedział, że na jeden dzień wszedłem na IIFYM
No ale jakbym zjadł coś w Maku prócz Makflura, to fakt wyrzuty sumienia by mnie zabiły...


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2019-01-29 09:16:14

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie wiem jak mozna czitować i jeść jakies McDonaldy. Powazni Wy jestescie????
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887183
Poszedł cheatować do McDonalda - zabrał ze sobą pojemnik z ryżem <TYLE_WYGRAĆ>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Bez sensu liczenie makro z cheat, ma to być także dla niektórych oprócz odkocznii smakowej itd także psychiczna(choć mi akurat ryż i kura psychy nie ryje ale są tacy), a jaki to psychiczny odpoczynek skoro i tak głową zaprzatnieta ile wpada kcal, tłuszczu itd. Natomiast obniżenie w takie dzień przykładowo nieco kcal z wegli i/lub tłuszczu wiedząc, że wieczorem w planie cheatmeal to wg mnie spoko zabieg jak już ktoś chce mieć spokojniejszą banie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam w maku lubię zjeść kanapkę drwala, poza tym lody, wrapy i frytki też są zaj**iste jako część cheata.
I oczywiście wersje pod korek traktuję jako jedyną, godną uwagi, inaczej szkoda go robić i się wk***iać, że jest się głodnym
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No i to jest wlasnie piekne Kazdy robi jak mu pasuje i uwaza za sluszne. Ja poprostu wyciagnalem wnioski z lat ubieglych i wiem ze potem jest u mnie problem sie opanowac. Dlatego jako tako cheatow nie planuje a tak jak mowilem mam chec na lody to jem raz na jakis czas i git. Wychodzac gdzies z zonka jem to na co mam ochote ale ze uwielbiam dobrego Steka czy lososia to najczesciej wpada to. Inny aspekt jestem ze przyzwyczailem sie do stosunkowo niskich tluszczy i jak wciagne cos z wieksza iloscia na raz to lerzy mi na bebechach jak kamien. Jak mam ochote na Burger kinga to tez 2 - 3 male buleczki a nie jak kiedys 5 - 7 i shake duzy + lody Pierwszy raz na masie w tym roku mialem 800gr wegli i jedynie co sie martwilem czy zdarze to wciagnac a gdzie myslec jeszcze o cheacie Inna sprawa na weekend staram sie urozmaicic miske jak Bzyku i mimo ze czysto i pod makro to mi to wystarczy i jedynie lody czy jakas szarlotka moglaby zachwiac rownowage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887183
wiktor.grybos
Ja tam w maku lubię zjeść kanapkę drwala, poza tym lody, wrapy i frytki też są zaj**iste jako część cheata.
I oczywiście wersje pod korek traktuję jako jedyną, godną uwagi, inaczej szkoda go robić i się wk***iać, że jest się głodnym


No i to się szanuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887183
opalinho
Bez sensu liczenie makro z cheat, ma to być także dla niektórych oprócz odkocznii smakowej itd także psychiczna(choć mi akurat ryż i kura psychy nie ryje ale są tacy), a jaki to psychiczny odpoczynek skoro i tak głową zaprzatnieta ile wpada kcal, tłuszczu itd. Natomiast obniżenie w takie dzień przykładowo nieco kcal z wegli i/lub tłuszczu wiedząc, że wieczorem w planie cheatmeal to wg mnie spoko zabieg jak już ktoś chce mieć spokojniejszą banie


Grzesiu nie to żebym się oczywiście czepiał Ale o ile mnie pamięć nie myli to ostatnio jak miałes cheata to wrzuciłes na ruszt makaron z mięsem i serem czy jakoś tak Twierdząc, że to cheat i w sumie zmieściłeś się w makro
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
lasican1
opalinho
Bez sensu liczenie makro z cheat, ma to być także dla niektórych oprócz odkocznii smakowej itd także psychiczna(choć mi akurat ryż i kura psychy nie ryje ale są tacy), a jaki to psychiczny odpoczynek skoro i tak głową zaprzatnieta ile wpada kcal, tłuszczu itd. Natomiast obniżenie w takie dzień przykładowo nieco kcal z wegli i/lub tłuszczu wiedząc, że wieczorem w planie cheatmeal to wg mnie spoko zabieg jak już ktoś chce mieć spokojniejszą banie


Grzesiu nie to żebym się oczywiście czepiał Ale o ile mnie pamięć nie myli to ostatnio jak miałes cheata to wrzuciłes na ruszt makaron z mięsem i serem czy jakoś tak Twierdząc, że to cheat i w sumie zmieściłeś się w makro


Konkretnie była to lasagne i nie liczyłem ile płatow makaronu poszło, mięsa i sera(nawet nie wiem bo Moja robiła więc nie widziałem). Rozmowa chyba tyczyla się co można cheatem nazwać i twierdził em, że nie musi to być zawijaniec od jakiegoś brudnego hakana czy pizza ale np domowa lasagne + lody.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium