SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2915501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Czyli, to tylko ja mam parcie na dzieciaka

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470008
Przejdzie po pierwszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
ja się z tym nie zgodzę

Bzyku powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34352
Nie tylko Ty, mimo że między nami prawie 10 lat różnicy . Ja oprócz tego mam regularnie suszona głowę o to, włącznie z terminem w którym mam wziąć się do roboty . A tak przy okazji to będziemy mogli się wymieniać nowinkami wykończeniowymi bo ja też odbieram budowę na wiosnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267535
U mnie już po ślubie i remoncie całej chaty teraz tylko dzieciak Od dziś zaczynam miesięczna kuracje na hcg więc może coś z tego wyjdzie hehe a Tobie życzę żeby wszystkie plany poszły po Twojej myśli
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
to ja trzymam za Was kciuki zeby sie udało bo to tez bedzie jakas nadzieje na przyszłosc dla mnie ze sie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34352
Jak pro'si mają po kilkoro i to robionych nie za małolata to my na bank damy radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
BzykuDG
Czyli, to tylko ja mam parcie na dzieciaka


Ten tego, dorosłeś :D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No Banan, jest plan na dwójkę, 2 lata różnicy. Ale najpierw niech jedno będzie

Darek, nawet nie chce mi się myśleć o tym wykończeniu, ale w zasadzie nie zostało za wiele czasu, więc muszę już zacząć szukać ekip. Podłogi, kuchnia, kafelkarz, ehh...

soir, dzięki i również powodzenia

Marian, kurde ilu koksów ma dzieciaki. Weź się nie martw!

gienus, już dawno, ale coś mi nie poszło póki co hehe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34352
A masz wogole wizję już? Rodzaj podłóg, projekt kuchni czy łazienki itp itd? Pochwalę się że wczoraj kupiłem płytki do łazienki . No ale nie mam pojęcia jakie dac na podłogę bo chyba chciałbym ten sam kolor w kuchni i w łazience i nie mogę się zdecydować . Tak samo w pozostałej części domu marzył mi się parkiet, niestety szwagry mnie uświadomiły że przy dzieciach to będę miał tak zniszczony, że szkoda kasy na cyklinowanie co chwilę... i się chyba zdecyduje na panele... przynajmniej na te 5-10lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium