SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2920791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Była o tym dyskusja jakieś 100 stron temu hehe. Z mojego pkt widzenia tak i tak. Na BP polecam taurynę. 10g na noc i 10g przed treningiem.

Ja mam wyraźnie większe BP będąc ON nawet przy estro w normie.


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-10-26 08:27:18

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
BzykuDG
MARIAN 17
Bzyku miales rację


Niech służy . Chyba, że nie o Paczkomat chodzi

U mnie idealnie środek widełek.


a to tez mam wczoraj esa dostałem, ale chyba dopiero w weekedn podjadę

a chodziło mi o komentarz na FB :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Aaaa

Marian, tam paka czeka chyba tylko 3 dni, więc sprawdź to.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Po fotce z insta widać że barki ładnie do przodu idą. Czyli dowalenie ciężaru daje efekty. Ja nigdy nie zrozumiem fenomenu legal cake, próbowałem i sorry za te pieniądze to wolę kupić dobrych lodów hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
poczes
Po fotce z insta widać że barki ładnie do przodu idą. Czyli dowalenie ciężaru daje efekty. Ja nigdy nie zrozumiem fenomenu legal cake, próbowałem i sorry za te pieniądze to wolę kupić dobrych lodów hehe


No na barki nigdy specjalnie nie narzekałem, ale duże ciężary na pewno nie wyszły mi na złe

Co do Legala dla mnie to porażka. Ale niestety, tak jak pisałem, tylko tutaj coś słodkiego mogła zjeść Klaudia, z którą byłem, bo jednak jest cały skład rozpisany. Ale za to potem dzielnie szła tam gdzie ja chciałem, szkoda tylko że było zamknięte
Ogólnie w Legalu ni to smaczne (przynajmniej, to co ja próbowałem, ni fit (fatu w kawałku ciasta od 15 do 50g) i do tego drogie.
Mój faworyt, to Legalne Bounty: mąka kokosowa, wiórki kokosowe, olej kokosowy, mleko kokosowe, kakao siemię lniane, gorzka czekolada i erytrytol. Jedyne 50g NASYCONEGO tłuszczu i ponad 500kcal.
To jest spoko opcja, jak ktoś jest uczulony na coś, a na FB/Insta widzę jak laski się tym zajadają na śniadanie, obiad i kolację. Forma będzie jak się patrzy!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
26.10.17

Trening
Klatka + łydka:

1. Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim - 15x65kg; 12x70kg; 10x75kg; 8x80kg
2. Wyciskanie na hammerze skos ujemny - 12x45kg; 10x50kg; 10x55kg; 9x55kg + 5x40kg + 5x30kg obciążenie na stronę
3. Fly press - 12x25kg; 12x25kg; 9x25kg; 12x20kg tempo 41X0
4. Ściąganie linek na bramie do brzucha - 15x5szt.; 12x6szt.; 10x7szt.; 8x7szt. + 8x5szt. + 8x4szt.
5A. Wyciskanie sztangielek na skosie górnym chwytem neutralnym - 12x27,5kg; 11x27,5kg; 10x27,5kg
5B. Hex press na ławce poziomej - 12x12,5kg; 12x12,5kg; 12x12,5kg

6. Wspięcia siedząc - 4x MAX
7. Wspięcia stojąc na hammerze - 4x MAX

Na koniec 25 min cardio.




Jak widać na siłowni wesoło od 6 rano
Kolejny progres przy klatce. Najbardziej cieszy sztanga na skosie, bo dołożyłem 5kg w każdej serii i ostatnio zrobiłem w miarę luźno. A to jedno z najsłabszych moich ćwiczeń.
Przy pozostałych ćwiczeniach ciężary podobne jak ostatnio.

Miałem dzisiaj nie robić cardio, ale w sumie będę robił na końcówce 5, a nie 4x25, żeby jednak pojeść sobie w weekendy na koniec. Nie będę się oszukiwał, dalej lubię wpyerdalać


Dieta - HC:
TRENING
1. Płatki śniadaniowe, ryż, winogron, banan i FitWhey Whey Protein 100 Concentrate .
2. Indyk z makaronem, ananasem i warzywami.
3. Omlet jaglano-ryżowy z jabłkiem i polewą z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate .
4. Twaróg z masłem orzechowym, śmietanką kokosową i czekoladą.
5. Jajecznica na szynce.
6. Kasza manna z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate i masłem orzechowym .



Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1,5 tabs przed treningiem siłowym
FitWhey Tri Creatine Malate - 7g na czczo i 7g po treningu
FitWhey AAKG - 6 kaps przed treningiem
FitWhey Vitamine C - 3x1 tabs do posiłków
FitWhey BCAA - 15g rozpuszczone w czasie treningu siłowego
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu i 2 tabs w połowie dnia
FitWhey ZMA+B6 - 2 tabs przed snem
FitWhey Beta Alanine - 5 kaps. przed treningiem
FitWhey Whey Protein 100 Concetrate - wg braków w diecie



Coś się Flickr zrąbał, to dodaję wszystkie zdjęcia poniżej.
Moje są po treningu. Od wczoraj zeszło ze mnie ponad 0,5kg i forma jakby lepsza, ale też tam jest światło bez porównania lepsze. Ale ogólnie jestem w chooy zadowolony. Nogi dalej się świetnie trzymają, czego tu akurat nie widać. Jakbym powoli nie przestawał się mieścić w koszule firmowe, to bym nie redukował













1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Forma cały czas świetna !! A tych legalnych ciastek nie próbowałem ale makro i połączenie nie lepsze niż inne ciastka. Lepiej jakieś delicje kupić :p
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Bzyku może i głupie pytania ale mi to żyć nie daje make. Omleta jak robisz wylewasz cienka warswte na patelnie dajesz jablko i to zalewasz? I drugie maka ryzowa sam robisz blendujac ryz?
Ps to niech firma kupi nowe koszule ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dokładnie Mati, lepiej iść do Sowy. Tyle samo kcal, a przynajmniej nie udają, że są fit

domino, z omletem robię dokładnie tak jak piszesz. Mąka ryżowa kupna, komu by się chciało tak bawić hehe. Z Melwitu.
Taaa dopiero co dostałem 6 koszul i w połowę już ledwo albo wcale nie wchodzę . Poza tym rozmiar większe, to już byłby worki i tylko szycie na zamówienie by wchodziło w grę.

Właśnie wróciłem do ortopedy. Stwierdził, że to ani łokieć tenisisty, ani golfisty, tylko rozległe przeciążenie. USG rzekomo nic by nie dało i dostałem skierowanie na 10 zabiegów manualnej.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium