SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2915479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9893
Dobrze ze byłem JA to ogarnalem Bzyka hipke XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
wojtekztr
Dawid 4 ? wow nawet nie wiedziałem ja myślałem że to zgarnie... Jednak nie tylko ja byłem fenomenem

Bzyku doszły mnie słuchy że miales chwile słabości na scenie prawda to ?


No podobno było widać jak się prawie wywracam i oczy mi się przewracają . Wszystko opisałem parę stron wcześniej hehe.

U mnie oczywiście zmiana planów i zamiast indyka z kaszą poszły wysokobiałkowe płatki owsiane i jaglane z Activlab i szejk białkowy i tyle

A tak wyglądam w domu


3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Kable na powrocie straszne foto aż tak tego nie oddaje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 146 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34806
Siemanko jak wyglądała u cb dawka novo?
I odłożyłes w dzien ładowania czy dzien wcześniej??:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
obserwowałem po cichu tylko przez weekend z braku czasu, ale teraz mogę napisać.... gratulacje ogromne Bzyku, kawał dobrej roboty odwaliłeś i forma na scenie też kozak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Zakręcony Bzykuś w akcji

Kulturystyka mężczyzn 75 kg - II Grand Prix Binkowski Resort 2017 - SFD




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dzięki Dodo

Banan, dzięki za film. Szczerze? Na filmie to i tak wygląda pierdyliard razy lepiej, niż jak się faktycznie czułem! Jednak mam to zaparcie, żeby nie zemdleć
A co do samego filmu, to myślę że kompletnie nie oddaje prawdziwej formy. Mam już kilka próbek od Sylwka, to później wrzucę krótkie podsumowanie, tam to trochę lepiej wygląda.
Nie mniej Bananku bardzo dziękuję za mnóstwo materiału!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Teraz kibicujemy na kolejne wyjście we Władku :) kiedy to jest dokładnie? bo planuję wypad w tamte rejony to może tak sobie ustawię terminy, żeby zobaczyć na żywo :) Banan robi najlepsze relacje, a później zdziwiony, że go nadgarstek boli... to od tego pstrykania fotek i przewijania filmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
BzykuDG
Dzięki Dodo

Banan, dzięki za film. Szczerze? Na filmie to i tak wygląda pierdyliard razy lepiej, niż jak się faktycznie czułem! Jednak mam to zaparcie, żeby nie zemdleć
A co do samego filmu, to myślę że kompletnie nie oddaje prawdziwej formy. Mam już kilka próbek od Sylwka, to później wrzucę krótkie podsumowanie, tam to trochę lepiej wygląda.
Nie mniej Bananku bardzo dziękuję za mnóstwo materiału!


cóż , ja jestem amatorem i zajmuje sie tym od 2 lat wrzucony z zerową wiedzą na temat foto czy video (oraz montazu) na głęboką wodę, do tego sprzęt mam jaki mam , jak jest bdb oswietlenie na scenie to kamera nagrywa fajnie, jak są ciemne sale i srednie swiatło to niestety potrzeba by było nagrywać filmy znacznie lepszą kamerą lub lustrzanką ,a wtedy filmy montowałbym 10x dłużej bo znowu laptop by nie ogarnął tak dużych plików,

za to macie wszystko do ręki i praktycznie fotorelację live,a filmy na nastepny dzien po zawodach w necie - czego absolutnie nie robi nikt

Sylwek z tego zyje i zajmuje sie tym cale zycie, więc to wiadomo inna półka :)


DjDodo żebyś wiedział, po tym weekendzie z nadgarstkiem znowu jest dużo gorzej, więc chyba coś w tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Właśnie się obawiałem, że mnie Banan źle zrozumiesz...
Ja to wszystko świetnie rozumiem! I nawet nie próbuję Cię porównywać do Sylwka. Tak jak piszesz, doświadczenie i know how, ale też sprzęt odgrywa tu mega znaczenie, a Sylwek ma sprzęt o wartości połowy BMW Jacka
I tak jak napisałem, jestem ogromnie wdzięczny za „opiekę medialną” z Twojej strony!! Dobrze mnie znasz i chyba wiesz, że jestem ostatnią osobą do hejtowania czy krytykowania kogokolwiek za cokolwiek...
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium