SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Body Build - kalkulator wartości odżywczych (używać drugiego linku)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17269

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Odemnie tez masz soga, programik mi sie podoba.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
SOG jak nic (nie wszedł ;/ )
dobra robota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
ekstra naprawdę, tylko jak już ktoś wyżej napisał, brakuje opcji edytowania lub dodawania własnych produktów do listy.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32
:) być może już w kolejnej wersji pojawi się opcja edytowania bazy danych wartości odżywczych oraz dodawania nowych pozycji. Wszystko to jednak zależy od potrzeb użytkowników :) Dlatego też tak ważne są wasze opinie... Zachęcamy więc do wysyłania opini i komentarzy, zarówno na forum jak i drogą mailową. Chciałbym też zapewnić, że jeśli powstanie kolejna wersja, użytkownicy tego forum, będą mogli przetestować ją, jaki pierwsi. :)

Fitness Helper - Twój dziennik posiłków
Strona projektu: http://fitnesshelper.sourceforge.net

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
COOOL:)
czekamy:)

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sogacz leci
Wlasnie sobie nawpisywalem i mi wyszlo
bialko 2.09 /kg
tluszcze 0.98 /kg
cukry 3.69 /kg
I jak to zinterpretowac? Przydaloby sie zeby ten program jakos doradzal odrazu co wiecej potrzeba.
I jeszcze jedno .. bo mam uruchomione . troche sie tam nawpisywalem - ale nigdzie nie ma opcji zapisz ??? To jak bede chcial kiedys to poprawic???
mam nadzieje ze automatycznie zapisuje bo zaraz go wylacze. A jak mi nie zapisze to masz wpier...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i sie doigrales
gnoj sie nie zapisal


Zmieniony przez - bimbam w dniu 2005-04-22 19:51:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32
UWAGA: OPCJA ZAPISYWANIA DOSTĘPNA JEST W ZAKŁADCE PODSUMOWANIE (patrz. dyskietka wkomponowana w dolny wykres). Wyniki zapisywane są do pliku tekstowego (.txt), użytkownik podaje nazwę pliku oraz lokalizację.

Fitness Helper - Twój dziennik posiłków
Strona projektu: http://fitnesshelper.sourceforge.net

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale to sie podsumowanie tylko zapisuje.
A nie da sie zapisac wszystkich danych .. np calego menu i za kazdym razem trzeba od nowa wklepywac ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
okej ajak go mam ściagnąć???

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZE O POMOC W UŁOŻENIU DIETKI :))

Następny temat

jak to jest??

Wiecej