SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BloodShr3d Black Magic

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5228
Witam Wszystkich. Próbował może ktoś z Was BloodShr3d Black Magic ?? Nie mogę znaleźć żadnej opinii o tym suplemencie. Chce zacząć redukcję i zastanawiam się nad zestawem który znalazłem na portalu internetowym : BloodShr3d Black Magic + Yohimbine HCL . Yohe brałem nie raz i sobie chwalę. Ale ten zestaw mnie zaciekawił. dziękuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie słyszałem o tym produkcie ale tak na skąłd patrząc to troszkę sporo

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306471
Nie próbowałem, ale sądząc po innych suplach z ich stajni , może być ok.
Dla porównania RE1GN od nich kosi aż miło.
Przejrzyj temat https://www.sfd.pl/16_składkowy_test_przed_treningówek_i_termogeników_opinie_-t1188115-s4.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 133 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32343
Z tego co czytałem w jednym temacie lodzianin1 łączy shreda z yoha i chwalił sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
patrzac na sklad spalacza az prosi sie o dodanie joszki tam
wiec jak najbarzdiej polaczenie ebdzie fajne na koncowke redukcji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 339
Od lipca zacznę. Yoszke standard zdala od wegli i 0.2 na kg masy. A ten spalacz razem z yoha przed tr wrzucić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
Kwestia twojego doświadczenia. Osobiście bym łączył oba produkty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 339
no tak jak mówisz. W ofercie mają Yohe + t5 lub yohe + Olympus Labs BloodShr3d Black Magic. Pytanie do doświadczonych która opcja będzie efektywniejsza? rozumiem że każdy reaguje inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
na pewno wybralbym osobiscie joszke plus t5, ale stosowal w cyklach zmienjie 2 tygdoniowych, nie razem.
jednak pytanie czy bedzie to juz na tyle efektywne t5 jak kiedys

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Skład jest ciekawy. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że w środku jest to samo co na etykiecie.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na masę oprócz kreatyny?

Następny temat

Alergia na nabiał, a spożywanie białka serwatkowego.

WHEY premium