SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blokada łokci przy wyciskaniu na klatke ..

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4843

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
Cwicze w sumie prawie 2 lata ale w tym byly przerwy wiec powiedzmy ze moj staz to ponad roczek.
Nie jestem ani szczuply ani super zmasowany, jestem endo po prostu a jedynie na klatke podnosze gownanie ciezary.. bo jest to max. 58kg (2 razy) co prawda po przerwie 2 miesiecznej ale mimo wszystko jest to bardzo dziwne bo inne partie idą mi calkiem dobrze.. dodam jeszcze ze zawsze mialem kiepskie wyniki w wyciskaniu i wydaje mi sie ze jest to problem z lokciami.. wiec moje pytanie brzmi jakbym mogl to zmienic poniewaz normalne treningi 3x/tydzien nie daja wielkiego efektu wzmocnienia ich...
Kumpel radzil pompki w dni nie treningowe ale nie wiem.
Ankieta:

Wiek : 20 lat
Waga : 74
Wzrost :175
Cel treningowy :Probem
Staż treningowy na siłowni :14 miesięcy
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :tak
Dieta : wysoko bialkowa
Przeciwskazania medyczne : wszystko ok
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jak z technika?

Skoro inne partie ida-wina lezy w zlym treningu,technice etc.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Co jest takiego z twoimi łokciami? ból czy zła technika?
Robisz progresje cięzaru w WL?

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
trening jest ok. wyciskanie na plaskiej4s , gorny skos 3s, rozpietki 4s
i (12,10,8,6 powtorzen) w kazdym. tak lece piramidka, coraz wieksze ciezary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
trening jest ok. wyciskanie na plaskiej4s , gorny skos 3s, rozpietki 4s
i (12,10,8,6 powtorzen) w kazdym. tak lece piramidka, coraz wieksze ciezary .
Co do lokci po prostu czuje ze mam sile podniesc dany ciezar ale one tak jakby sie blokuja przy wiekszych obciązeniach lub liczbie powtorzen.. nie wiem ocb totalnie, czesto po serii nawet zmeczony nie jestem.. bo ciezar byl ok ale lokcie sie blokuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Może wina slabego tricepsa?
Która faza ruchu jest najcięzsza?

No i jak z techniką? Opisz ją troche

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Jeśli łokcie się blokują to chyba wina słabych tricepsów. Jakie ćwiczenia wykonujesz na tricepsy?

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
od kiedy teraz zaczelem znow cwiczyc to wyciskanie wąskim chwytem sztangi leząc4s , sciaganie wyciagu nachwytem 3s i wyciaskanie z za glowy hantelek oburącz siedząc3s
Co do techniki to wyciskam prawidlowo, dotykam klatki, rozstawienie tez ramion nie za male wiec nie wiem ;s

Zmieniony przez - lol2099 w dniu 2010-09-29 22:06:35

Zmieniony przez - lol2099 w dniu 2010-09-29 22:12:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A lopatki sciagniete,klata wypieta,barki i glowa wgniecione w lawke?
Nie prostujesz rak do konca?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
wszystko jest na miejscu hehe. no nie wiem ocb :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
może zmieniaj rozstaw rąk przy wyciskaniu i mniejszym ciężarem jak blokuje ci łokcie.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prosba o pomoc w ulozeniu treningu

Następny temat

plan ma siłe do oceny

WHEY premium