SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blok po oxandrolonie...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1595

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

80

Wzrost

188

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

118

Obwód uda

55

Obwód talii

80

Staż na siłowni

8

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

150 B 60 T 400W

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 100tab oxandrolonu fake

Opisz swój plan treningowy

FBW

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

3 dni

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

14%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ektomorfik

Stan zdrowia

ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

skłonność do łysienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

1900kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 120
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 222
Witam. Mam już dosyć długi staż na siłowni bo ładnych pare lat i po namowach znajomego postanowiłem spróbować oxandrolonu. Sporo sie o nim naczytałem i wiedziałem że wielokrotnie jest podrabiany ale mimo to przez wkurzenie że na siłce stagnacja i wielkich postępów nie widac postanowiłem spróbowac i kupiłem 100 tabsów... Brałem sobie jakieś śmieszne ilości bo 20mg dziennie. W sumie efektów jakichś wielkich nie było ale pod koniec cyklu jakby libido dużo słabsze i jajka wydawały się troche mniejsze więc postanowiłem się wybrać na badania. W sumie wykonałem je dzień po zakończeniu cyklu który trwał 50dni. Co o tym myślicie? Testosteron grubo poniżej normy, proponujecie jakiś odblok? Ciekawe co tam siedziało skoro tak zbiło teścia mimo takich śmiesznych dawek.
Dzięki za pomoc. Pozdro




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Olek45
Dzięki. Myślę że sobie daruję kolejną wizytę u Endo i po prostu za jakiś czas zrobię badania. Estro chyba nie wywali bardziej? Czy pobrać jeszcze klomifen?


Estrogen jest bardzo potrzebny organizmowi. Z twojego wyniku należy się cieszyć nie zastanawiać.
Estrogen zabezpiecza przed kontuzjami, smaruje stawy, utrzymuje w zdrowiu cały aparat ruchowy, wzmacnia kosci. Trzymanie w widełkach estrogenu bardzo przeszkadza w budowaniu/ utrzymaniu siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
Normalny blok, chociaz lh dalej sie w widelkach trzyma.
Odblok HCG 4-6 x 2500 iu co 3 dni i wtedy badania testa oraz prolaktyny jesli test bedzie w polowie widelek to wchodzisz na clom + nolva przez 20-30 dni po 1 tbl

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 222
Nie cierpie strzykawek, czy nie da rady zeby sie obejść bez hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
Masz badania sprzed cyklu?


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2022-02-17 10:27:13

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 222
Przed nie robiłem badań :( wg gadki znajomego który brał to wcześniej, odblok po tym nie jest potrzebny... tylko że na bank to nie była oxa... więc temat badań przed olałem


Zmieniony przez - Olek45 w dniu 2022-02-17 10:35:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
A czemu nie oxa?oxa również blokuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 222
Mówisz że w dawce 20mg dziennie oxa by zablokowała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Twój znajomy to nie ma pojęcia o saa
Warto było się blokować dla zerowych rezultatów?
Kolejna sprawa beż badań sprzed cyklu można tylko pogdybać
Ogolnie zawaliłeś sprawę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 222
Jasne że zawaliłem, to dla mnie oczywiste. Teraz chce poprostu jakoś wyjśc z tego gów.. i nie pchać sie więcej w coś o czym nie mam pojęcia... może warto by sie wybrac do endokrynologa żeby to ogarnąć...


Zmieniony przez - Olek45 w dniu 2022-02-17 11:11:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Endo powie ze jak odstawisz to samo wroci do normy
Jak chłopaki hcg później sermy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywalone estro i prolka

Następny temat

Co dorzucic do Cypio + bold?

WHEY premium