SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blok na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4814
Witam
Jestem na cyklu meta, acetat, enan, rozpiska od Lodzianina: ace 100 mg co 2 dni i metka 30 mg dziennie skończysz metkę i dokładasz enan 250 mg week i ace dalej,jak skończysz ace bijesz enan co 4 dni aż do końca testa

Jestem chyba zblokowany. Libido lipa, słabo staje. Jestem 2 tyg po odstawieniu mietka czyli acetat 100 mg co dwa dni i enan 250 mg co tydzien. Trzeci strzał enana wypadnie w niedziele. Acetatu brałem chyba ciut więcej niż 100 mg ponieważ 10 ml wychodziło na 7 strzałów. Bardzo prosze o pomoc.

Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 31301 Napisanych postów 268860 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1358291
Badania zrob bedzie wiadomo co sie dzieje

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4814
Kurde i tu zaczynaja sie problemy bo aktualnie jestem za granicą ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 31301 Napisanych postów 268860 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1358291
O ace piszesz o tescie jak pamietam ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak. Poszlo 6 tyg mety 30 mg dziennie. Skonczylem to ponad 2 tyg temu i dodalem enan 250 mg week. W niedziele bedzie trzeci strzal enana

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2770
Moze lipa towar ? Bo jak to inaczej wyjaśnić , że bijesz testa a libido spada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
A wiec zostaje gdybanie i poruszsnie sie po omacku.masz cos na zbicie estro? Wrzuc 3-4 gramy dziennie wit c zbijesz kortyzol mogla wybic teznprolka przy wybitym estro ale zbiajac estro powinno tez prl zleciec ale to sa tylko gdybania.ile bedzie trwal cykl? Masz tam jakies hcg w trakcie do wbicia?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Leavok
Moze lipa towar ? Bo jak to inaczej wyjaśnić , że bijesz testa a libido spada...

Normalnie wybite estro/prl i libido mize pasc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Cykl okolo 13-14 tyg. Trwa od 5 stycznia, a skoncze w okolicach świąt. Mam hcg 3x5000IU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Lodzianin1 słyszałem, żeby bic hcg i dalej jechać z cyklem. Co Ty na to? A jeśli tak to ile hcg i co ile dni?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Słyszałem dwie opinie. Hcg 5000iu rozbic na trzy strzały. Jedna by brac co dzien po strzale, druga strzał co dwa dni. Jakie rady?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak w inny sposub można przyjmować testosteron

Następny temat

Wyniki badan podczas cyklu

Fruzelina