SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Black Mamba - Oryginał czy podróbka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Witam

Kupiłem Black Mambe na allegro, przed chwilą przyszła i zastanawiam się czy to fake czy oryginał. Kapsułki mają charakterystyczny zapach, jednak są całe czarne, bez logo węża. Etykieta jak na zdjęciu (458mg).


Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na ten temat? Podróbka czy może po prostu nowa wersja? ( z tego co widziałem stara ma 555mg i różni się składem, firmą, adresem firmy itp)






Zmieniony przez - XbusekX w dniu 2015-01-19 16:04:40

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Witam


Jeśli produkt kupiłeś w niższej cenie to moze być od zwykłą podróbką. Jednak dobrze spożyć kilka porcji i zobaczyć jak działa. Może się okazać, że spełni on Twoje oczekiwania.

Czym jest w ogóle Black Mamba?

Jak donosi producent black mamba to suplement wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej. Oparty jest on na sprawdzonych i skutecznych substancjach, które mają za zadanie przyśpieszyć przemianę materii, pobudzać jak i hamowac apetyt. Jest to środek przeznaczony tylko dla osób zaawansowanych. Zawiera on w składzie między innymi tak silne substancje jak johimbina czy geranium, których nadużywanie może mieć szereg skutków ubocznych. Aktualnie black mamby nie dostaniesz w sklepie. W zamian jednak polecić mogę chociażby nowośc z firmy allnutrition, Redox extreme. Produkt znajduje się pod linkiem :


https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Redox_Extreme-opis37698.html


Pozdrawiam



1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 141 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
skład adekwatny do ceny, więc nie ma co płakać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Nie o to mi chodzi. Czytałem, że oryginalna Black Mamba to ta z logo węża na kapsułkach, a reszta słabo klepie i właśnie o to mi chodzi, czy całe czarne kapsułki to wyjepki (w tym wypadku podany skład nie ma znaczenia bo nie wiadomo co siedzi w środku) czy po prostu jakaś nowa, okrojona wersja.

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 141 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
No przecież piszę że za 100zł to można mieć jedynie wyj**kę, moja ma logo głowy węża na każdej kapsułce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
a jaką masz wersje? Total Blend 458mg czy 555mg?

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 141 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
miałem 458mg, 555mg była mocniejsza, obie miały logo na kapsach

Zmieniony przez - Truth09 w dniu 2015-01-19 16:32:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Możesz jeszcze napisać, o ile wiesz, jakiego koloru był proch? U mnie jest IDENTYCZNY jak w Hellfire (miałem od kolegi pare kapsów na testa) tzn gorzki, ciemnobeżowy z białymi grudkami.
1

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 141 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
biały, może lekko "brudny", za 110zł na oryginał nie liczyłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
120, co jak na spalacze jest już "normalną" ceną.
w takim razie dzisiaj przed treningiem zarzucam 1 kapsa i zobaczymy, jak 0 efektów to gadam z gościem o zwrot kosztów, jak nie do zgłaszam sprawę do allegro.

Zmieniony przez - XbusekX w dniu 2015-01-19 16:40:13

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Jak kupiłem black mambe 2 miesiące temu , normalna wersja 555mg i klepie niemiłosiernie. Ale płaciłem 280 zł. Te po stówce hellfire i mamby na allegro nie stały nawet koło orginałów innovative czy nova body
1

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11963 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
j/w
obecnie juz ruletka jest z tymi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie łączenia Suplementów

Następny temat

Zapytanie o iron horse High Kick

WHEY premium