SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Birmingham ilu nas jest :)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
ubolewam ;)

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
znaczy paska jeszcze nie mam bo zbierma dopiero na niego :D

lysy leb mam

kamizelki tez nie mama ale mysle ze sie w koncu dorobie, zeby spedzac w neij cale dnie :D

damy rade!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
kamizelke jakas ma w aucie to ci moge dac

tu rodcy maja jak kupisz to czesciu tanio beda

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
:D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
;)

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1030
dobra to wpadne w niedlugim czasie do Ciebie do sklepu to pogadamy na handsworth jestes codziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
wiem ze czwartek na acocks a tak jestem (mam umowione konsultacje), reszte dni handsworth teraz handsworth jest otwarty rowniez w niedziele 11 - 17.30

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
w tych Vitamin shopach to tylko polskie suple? czy inne tez macie tak btw?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
trec nutrition i reszta swiata, w moich jest PHD, reflex, optimum - proteiny, prohormony z AMS, usn, metrx gn jest pare firm, ale nie biore wszystkiego z jednej oprocz TREC, to co ma dobra jakos lub to co chca klienci....

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
hmmmm spox

do TREC-a nie mam przkeonania chociaz z nitrobolonu II bylem zadowolony lata temu, ale od lat jem tylko amerykanski towar (nawet w PL juz tylko taki jadlem) jakos nie mama przekonania do polskiego

chociaz po obejrzeniu dokumentu: "faster bigger stronger" do amerykanskiego tez nie mam pewnosci oprocz najwiekszych firm :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ktos ze Szkocji???

Następny temat

Topic dla tych, ktorzy chca wracac do PL:-)

WHEY premium