SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biorę sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 765

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
Witam na wstępie chciałbym prosić o wypowiedzi doświadczonych w w tym temacie. Biorę sterydy od jakiegoś czasu wchodził już prop cypio meta tren wino oral i w strzałach. Teraz zrobiłem przerwę w braniu i są spadki i pytanie takie czy jak znowu zacznę brać to będą przyrosty i jak poradzic sobie z trądzikiem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 248 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7536
Mnie tam kolega na duchu podniósł, myślałem że moje 56 w udzie to mało a tu jednak jeszcze mniej no i przy wicie 45 i klacie 130 ho ho to bez wątpienia Johny Bravo :)





Zmieniony przez - mudafuka w dniu 2021-08-09 19:01:59
1

"Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie". Sokrates

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Odblok był?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Wypełnij dokładnie ankietę. Badania robisz podczas cykly/przed/po? Jesteś teraz na mostku czy po odbloku?


Zmieniony przez - piorun65 w dniu 2021-08-07 21:41:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
Odbloku nie robiłem badań też wiem że to nie jest dobrze bo po prostu chciałem być jak najdłużej na fali a teraz po prostu nie wbijam i chodzi mi tylko czy znowu jak zacznę to będą przyrosty jak wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
Ankieta działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 646 Napisanych postów 1581 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26313
poland
Odbloku nie robiłem badań też wiem że to nie jest dobrze bo po prostu chciałem być jak najdłużej na fali a teraz po prostu nie wbijam i chodzi mi tylko czy znowu jak zacznę to będą przyrosty jak wcześniej
Zawsze gdy odstawisz będą spadki. Twój główny hormon czyli testosteron powraca do poziomów wyjsciowych ( po PCT). Za każdym razem powtórzenie przyjmowania SAA anblicznosc i adrogenicznosc wzrasta co automatycznie poprawia się nabicie mieśni / sylwetki. Niestety gdy jesteś OFF spadki zawsze będą mniejsze lub wieksze to zależy od Ciebie diety, snu, regeneracji, PCT, po odstawieniu SAA ale jednak zawsze będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
A jak znowu wrócę do przyjmowania środków to normalnie przyrosty będą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
1. WIEK:26
2. WAGA:90
3. WZROST:176
4. WYMIARY:
-biceps:45
-klatka:130
-udo: 53
-talia: 94
5. STAŻ NA SIŁOWNI:. 5
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: prop wino meta cypio
8. TRENING: 5 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: zwiększenie masy
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 4 tyg temu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: ogólnie dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybkie przemiana materii
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:140
-martwy ciąg: 190
-przysiad:110
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
biceps 45 noga 53 klata 130 ?? ankieta na pałę wypełniona


odstawiając saa i nie robiąc odbloku na co liczyłeś?
robiłes ogólnie jakieś badania?

zacznij od kompletu badań teraz


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2021-08-08 19:54:18
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 646 Napisanych postów 1581 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26313
poland
A jak znowu wrócę do przyjmowania środków to normalnie przyrosty będą ?
Tak, będą. Jak nie zadbasz o diete i regenerację podczas SAA to chwilowo i złudnie nabierzesz retencji wody w mięśniach jedynie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania

Wiecej