SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bikini Fitness być .... Iwona zaczyna :) Dziennik treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19697

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Niedziele staram się robić wolne od treningów... dlatego zmiejszam trochę kaloryczność posiłków :)

Od pn do sb moja dieta opiera się na kurczaku, ryżu i warzywach...


Śniadanko :)




II śniadanie i podwieczorek wyglądały tak samo :





Obiad i kolacja :

Obiad : omlet z białka i ryż + kurczak + warzywa
Kolacja : omlet z białek , twaróg , warzywa i 2 plastry szynki z indyka.




Zmieniony przez - Iccana w dniu 2014-04-13 21:19:16




Zmieniony przez - Iccana w dniu 2014-04-13 21:19:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
TRENING DZISIEJSZY : (FBW)


Klatka piersiowa:
-wyciskanie hantli skos dolny 2 serie
-rozpietki hantlami skos gorny 1 seria
Plecy:
-martwy ciag 2 serie
-podciąganie sztangi w opadzie tułowia 2 serie
Barki:
-Wysisckanie zolnierskie 2 serie
-Podciąganie sztangi 1 seria
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 2 serie
Triceps:
- sciaganie linki 2 serie
Bicepsy:
-Uginanie ramion z hantelkami stojąc z supinają - 2 serie
Brzuch:
-allahy 2 serie

+ 20 min na bieżni .

Jutro cardio :)


Śniadanie , przed i po treningowy posiłek ( taki sam, ryz, kura i warzywa)










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Iccana
Proszę o rady , propozycje cwiczen , jakiegos zarelka jesli ktos cos wie, zna sie wszyztko sie przyda !


Moja rada - dodaj tłuszcze w diecie, bo masz ich niewiele. [masło, migdały, awokado, orzechy, oliwa z oliwek, olej kokosowy, itp.]
A one nam kobietą są bardzo potrzebne w pracy układu hormonalnego

No i nie samą kurą człowiek żyje

Nie bój się ciężkiego żelastwa! Ono jest naszym przyjacielem

życzę powodzenia!

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-04-17 21:37:38

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
sforcia
Iccana
Proszę o rady , propozycje cwiczen , jakiegos zarelka jesli ktos cos wie, zna sie wszyztko sie przyda !


Moja rada - dodaj tłuszcze w diecie, bo masz ich niewiele. [masło, migdały, awokado, orzechy, oliwa z oliwek, olej kokosowy, itp.]
A one nam kobietą są bardzo potrzebne w pracy układu hormonalnego

No i nie samą kurą człowiek żyje

Nie bój się ciężkiego żelastwa! Ono jest naszym przyjacielem

życzę powodzenia!

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-04-17 21:37:38




Zaczęłam jeść właśnie orzechy, używam oliwy itp

Uwielbiam siłownię.. jaka ja głupia byłam, że tyle czasu skakałam z Chodakowską... a siłownia to moja pasja, miłość ! :)


DZISIAJ CARDIO 30 MIN, jutro kolejna część FBW :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Napisałaś, że nie masz regularnego okresu - brak tłuszczy może być przyczyną.
Nie wiem czy liczysz miskę wg BTW ale tego tłuszczu to tak minimum 50g - 60 g powinnaś uwzględnić

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Leczę się Ale już wraca do normy wszystko Uwzględnię :) Najlepiej wchodzą orzechy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Dieta trzymana ,staram się w 100 % :)

Dzisiejszy 2 posiłek : kura, ryz, warzywa



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli myślisz poważnie o sylwetce bikini, to musisz jeść więcej, dużo więcej. Jesteś bardzo zgrabna dziewczyna, ale brakuje Ci masy mięśniowej - Twoje przywodziciele praktycznie nie istnieją, a znając życie - pośladki też dobrze nie wyglądają
Jesz malutko, robisz cardio tonami, chcąc dociąć, będziesz musiała jeść jeszcze mniej, robić więcej cardio. Owszem schudniesz (każdy prędzej czy później schudnie), ale co po tym schudnięciu zostanie? Zapewniam, że nie to, co chcesz zobaczyć.
Owszem, są osoby, które na takiej mini-mini kaloryczności i wariackich ilościach aero sylwetki robią - ale tu dochodzi nazwijmy to: suplementacja, która masę mięśniową zwiększa i zapobiega jej utracie. SUplementacja, o której nie wypada w tym dziale pisać

Więc, jeśli chcesz się bez niej obejść (a spokojnie można w kategorii bikini novice na poziomie krajowym), to musisz przede wszystkim podnieść kaloryczność sporo (!!!) i zacząć wybierać produkty o wysokiej wartości odżywczej i docisnąć, oj docisnąc z treningiem siłowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Dzisiejszy trening :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
jakiś taki pusty ten trening:P

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłę

Następny temat

[DT] NaturalBisu - Redukcja 2014

WHEY premium