SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biegunka po masówkach .Co mam Zrobic..?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 519
Tylko chodzi o to że jeszcze kiedyś (czyli 1 rok temu ) normalnie jadłem gainera 737 i było ok , żadnej biegunki , nic , a teraz dopada nawet po giant mega mass 4000 waidera , łapie biegunka , a wcześniej jadłem ten specifik i było ok , tylko ten wcześniejszy był produkci niemieckiej , o co chodzi nie wiem ,natomiast po gaimerze 1 vitalmaksu jest ok , czy ta firma megabol produkuje taki syf czy co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
Ja bralem mega capsy i jak bralem je na czczo , popijałem wodą to mnie srało że łohohoh. Jak brałem po śniadaniu / trenignu czy obedzie nic sie nie dzialo.

?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 519
Najgorsze jest to że jeśli kupie masuwke treka i dam za nią 150 zł , i po niej będzie mnie ganiać , to reszte odżywik co wyrzucę , na razie zostało mi gainera737 3kg i nie wiem co mam z nim zrobić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12650
możesz mi wysłać xD a na serio weź sprzedaj jakiemuś kumplowi albo coś :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 519
No tak jeśli ktoś się będzie znał na rzeczy to nikt tego nie kupi bo każdy uważa to za szajs (chodzi o gainer 737) nie zawsze tanie znaczy lepsze , już wiem mam małego kota może zje xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie pij z mlekiem

nie pij solo (jako samodzielny posilek), a uzywaj do "popijania" slabszych kalorycznie posiłków

pij powoli i nie pij spienionego

kup probiolac lub inny probiotyk

odstąp "koledze"
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple jak dawkowac

Następny temat

KTP Creatine i co jeszcze???

WHEY premium