SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biegi w celu spalenia tłuszczu. Pomocy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5280
Witam.
Mam 23lata, 180cm, 80kg. Brzuch weicozrem ok 90cm :/

Moim celem jest spalenie brzucha przy jak najmniejszej utracie masy mięsniowej. Tluszcz w organizmie ok 23% (kiedyś mierzylem na wadze, ale to może być nieprawidłowe). Moja budowa to taka pośrednia między rzeźbą a masą. Nie widać żyły ale też nie jestem obtłuszczony tak bardzo.
Denerwuje mnie jednak mój brzuch, chciałbym stracić ok 10cm.
Ćwicze na siłowni 3x tyg, każdą partię 1xtyg. trening ok 1,5h

Tak sobie przeglądałem forum, czytałem na temat biegów, jak kiedy itd. Przeczytałem o tętnie, że od tego zalezy najwięcej. Szczerze to troche sie dowiedziałem, ale zdania są rózne, więc chcę zadać parę pytań i oczekuję pomocy z Waszej strony.
1. Ile razty w tyg biegać?? (wiem że to zależy indywidulanie od każdego organizmu, każdy ma inny czas redukcji, ale tak optyamlnie)
2. O jakiej porze dnia biegać ?? (rano na czczo, wieczorem, po treningu)
3. Ile czasu biegać ??
4. Kiedy jeść przy bieganiu?? (posiłek przed, po)
5. Co jeśc przy bieganiu ?? (ile białka węgli )

Proszę o rady i z góry dziękuje...
pzdr

Instalacje Elektryczne - Intra Elektro www.intraelektro.eu 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3954
przed bieganiem aminokwasy , nie polecam biegac po silowni - po naprawde ciezim treningu nie dasz rady. ja biegam 40-60 min truchtem raz szybciej raz wolniej . przyjmij ze tluszcz zaczyna sie spalac po 20 min (po 20 min dawaj z siebie wiecej:).

p.s jak biegalem po silowni i nie bralem aminokwasow
po raz szeszly mi miesnie
po dwa naprawde po miesiacu kiepsko sie czule - chodzilem zmeczony itd.

pozdrawiam

Jak myslicie ze sie chudnie od plywania to zobaczcie wieloryby:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
1. sukces = dieta
2. trenuj wiecej parti na jednym treningu
3. 4razy silownia w tygondiu
4. bieganie po silowni, co do czasu to wydaje mi sie, ze dobre 20min powinno wystarczyc
5. nie zniechcecaj sie po pierwszych 2tygodniach

podstawa to dieta, reszta na 2planie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5280
Tzn robie trening silowniczy. kalta bic, barki kaptury, plecy tric. Czyli kazdą partię w tygodniu rpzerobie. Bo chyba po tym co napisałem, inaczej pomyślałeś...
pzdr
Dieta czyli co ??
Co po biegach lub przed ??
Prosze o odpowiedzi na pytania w moich pkt :)
pzdr

Instalacje Elektryczne - Intra Elektro www.intraelektro.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
przywor-tłuszcz zaczyna się spalać dobrze po ok. 30-40 min. biegania:)
A co do Twojego tematu, to po tym co napisałeś jak ćwiczysz na siłce wnioskuje że ćwiczysz 3 dni w tygodniu. Więc w dni nietreningowe dodaj HIIT, to najlepszy trening w walce z tłuszczem, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5280
CO TO JEST HIIT ??

Instalacje Elektryczne - Intra Elektro www.intraelektro.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
mustafa90 : liczac, ze cwiczy 90min na silce, to potem juz nie jest wymagane wstepne rozgrzanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
haito proszę dla Ciebie link na temat HITTu :
https://www.sfd.pl/Trening_Interwałowy_HIIT_-t268582.html 

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5280
wiem co to trening interwałowy :) tylko że nie wiedizałem ze to jego skrót
Więc ja już nie wiem :/
Co lepsze ? Normlane biegi czy interwały ?
Teraz sie zastanawiam czy normalne biegi wykonywać na czczo czy jak ??
Już sie pogubiłem...

Instalacje Elektryczne - Intra Elektro www.intraelektro.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
dla mnie najlepszy jest interwałowy HIIT ale nie na czczo , ja robię tak że ćwiczę w nietreningowe w godzinach treningów i jest ok

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5280
Zalezy mi na zbiciu brzuchu ok10cm. Wiem że nie tylko brzuszek sie spali, no ale jestem gotów na to że ogólnie schudne, jednak chcę to zminimalizować. Dlatego trochę szperałem i myślę że biegi stałym tępem o stalym tętnie będą ok.
no ale czekam na rady
pzdr

Instalacje Elektryczne - Intra Elektro www.intraelektro.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
wiesz możesz biegac w stałym tempie i przy stałym tempie ale HIIT ma dwie zalety : mniej czasu, lepsze efekty więc
10 cm to dużo
mam nadzieje że masz dietę na minus ??

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING MICHAIŁA - PYTANIE

Następny temat

Trening ACT

WHEY premium