SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biegi, ćwiczenia - pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5
Cześć!

Jestem b. szczupłej sylwetki (176 cm, 55 kg). Prowadzę typowo siedzący tryb życia i chciałem się trochę "rozruszać". Chodzi mi głównie o względy zdrowotne, chociaż ew. przyrostem masy również bym nie pogardził.

Obecnie codziennie rano biegam ok. 21 minut (3 x 7 minut, z przerwami 2/3 minuty), a później wykonuję ćwiczenia - powstawanki, pompki, podnoszenie ciężarków i rozciąganie się.

Dodatkowo stosuję przed i po ćwiczeniach po 1 g kreatyny (miałem wcześniej stwierdzony niedobór kreatyniny we krwi), zamierzam również stosować jakiś preparat magnezu - może np. Plussz Aktive.

Chciałbym zapytać, czy taki rozkład / kolejność biegów i ćwiczeń ma sens, czy ew. powinienem coś zmienić? Czy mogę przez to chociaż trochę przybrać, czy raczej schudnąć? Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5
Sorry, ale nie każdy ma czas przegrzebywać forum. Czasami mogłoby wystarczyć zdanie lub dwa odpowiedzi, ale jak nie masz ochoty jej udzielić (Ty lub ktoś inny), to trudno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5
Może jednak ktoś będzie na tyle miły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie kazdy ma czas i ochote odpowiadać na pytanie które było omawiane tysiące razy na forum.

Mógłbyś się trochę potrudzić i przeczytać pare tematów podwieszonych, jeśli ci się nie chce to ten kto ci ma pomóc wyjdzie z tego samego załozenia co ty.

Poczytaj o treningu domatora.
Czemu takie krótkie biegi ?
https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW_TRENING-t401012.html

poszukaj treningu HIIT - może cię zainteresuje.

https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
to nie koncert, zyczen.
Viren dał ci to co jest ci potrzebne, skoro nie masz czasu tego czytac to co nas to obchodzi?
potrzebne info masz podane na tacy.

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7522
"Prowadzę typowo siedzący tryb życia i chciałem się trochę "rozruszać"."
Ahhh no tak nie masz czasu na czytanie artykułów...
Przeciez lvl w grze sam sie nie wbije...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc - plan treningowy

Następny temat

Trening+Dieta na rozbudowanie masy i siły mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkank

WHEY premium