SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie w sportach walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4373
Zacząłem trenować sporty walki, chcę zwiększyć swoją kondycję dlatego zaplanować bieganie, pomyślałem nad biegiem 2x/tyg tylko nie wiem czy biegać rano przed śniadaniem czy lepiej wieczorem, może to bez różnicy? I ilu czasu powinna mi mniej więcej zająć taka jedna sesja biegania?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4373
Na razie Kyokushin ale niedługo zapisuję się na MMA czyli 4x trening w tyg. 2 KK i 2 MMA + 3x Siłownia, to nie biegać rano na czczo? aktualnie na siłce ćwiczę planem FBW trochę zmodyfikowanym prze ze mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1066
Najlepiej wyznacz sobie jakiś dystans biegnij tam i spowrotem i z czasem zwiększaj dystans. A i na początku biegaj równym tempem a po czasie (jakieś 1-2 miesiące) biegaj w następujący sposób: Na Początku truchtem(żeby się rozgrzać) gdy już się rozgrzejesz biegaj jakieś 100m sprintem potem 100m albo więcej truchtem i w kółko to powtarzaj. Takie bieganie pomoże ci w walce ponieważ tak jak w bieganiu będziesz miał różne tempo tak i w walce też masz różne tempa.

"Sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popieram 19michu93 - do MMA trenuj interwałowo wytrzymałość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4373
dzięki, na pewno sie do tego dostosuję, 2 razy w tygodniu wystarczy sie powinienem więcej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 448
19michu93 zgadzam się z tobą najpierw stałym tempem ok.30min. a po 1-2 miesiącach interwały zacznij robić.I zawsze rozciągaj się po bieganiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 448
To ile razy w tygodniu chcesz biegać to zależy od ilości treningów SW,siłowni itd.Luźno można biegać nawet codziennie,a interwały to 2-3 max. razu w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4373
a jest jakaś różnica czy będę biegał rano czy wieczorem? kiedy jest zalecane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1066
Jest to kompletnie obojętnie o jakiej porze dnia. Tylko nie biegaj po Piwie albo solidnym objedzie ;)

"Sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 448
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3101
Najlepiej jest biegać rano. Wstajesz wcześniej, biegasz, rozciągasz sie i żyjesz dalej:D

Jeżeli jeszcze oddychasz, to znaczy ze nadal możesz walczyć. NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4373
dzięki za wszystkie odpowiedzi,a jeśli będę biegał rano to jak mam to połączyć z rozciąganiem? normalnie po bieganiu roz. dynamiczne izometryczne i statyczne? I mam pytanie trochę z innej beczki które zadaje głównie do ludzi uprawiających jakiś czas SW. Wasze treningi na siłowni wyglądają tak samo jak np typowe dla kulturystów czyli na rozwój mięśni, bo nie wiem czy mam coś modyfikować w swoim planie? może to być zwykł split albo FBW? Na pewno będę stosował treningi na siłę lub wytrzymałość ale chodzi mi
przede wszystkim o same ćwiczenia

Zmieniony przez - GoNzOleJ w dniu 2009-02-24 22:10:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thales Leites przed walką z Andersonem Silvą

Następny temat

UFC: Walki, które musisz zobaczyć w tym roku

WHEY premium