SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie po schodach o.O ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
Witam wszystkich . Mam takie pytanko czy bieganie po schodach w starej kamienicy przyniesie dobre efekty ? Sprawa wyglada tak . Biegał bym 5 pieter do góry wysokimi schodami a pozniej bym zbiegał wolniejszym tepem i znowu i tak kilkanascie razy czy to jest dobry pomysl ? prosze wypowiedziec sie na ten temat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 396 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2808
nie wiem po co wymyslasz jakies bieganie po schodach... nie lepiej standartowo w plenerze? jest o wiele przyjemniej a efekty jesli sie postarasz są niezłe ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Niby to zwykłe bieganie i można je stosować ale np. czy nie lepiej normalnie pobiegać?? Może jakąś laske poznasz w trakcie :D:D a tak pozatym to nieobraź sie ale mi by było wstyd biegać w tą i spowrotem przy ludziach w kamienicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
heh tez prawda nie wiem ale mogliby sobie cos pomyslec ze jest z Toba cos nie takno a jak pobiegasz sobie na dworze moze jednak tak jak kolega wyzej pisze poznasz jakas laske hehe

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
dean999

bo ty się przejmujesz tym co ludzi mówią. A żeby osiągnąć sukces nie można się przejmować takimi rzeczami

do autora:
dać pewnie coś da, ale zależy co chcesz osiągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
zawsze coś da .
lepiej biegaj po lesie(ale nie po jakiś dróżkach bo to light normalnie mijasz drzewa itp ) będziesz miał lepszy refleks oraz na jednego hoja wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
Do Deana hmm w kamienicy jest tylko jedno mieszkanie ^^ a czemu to juz nie istotne .. nie niechce biegac na dworze wole po schodach poniewaz moim zdaniem to jest to ..

Dlatego pytam sie czy to przyniesie podobne efekty co zwykłe aeroby?
Biegał bym załuzmy 20-30 minut tak na początek

Osiagnac chce spalic oczywiscie tłuszczyk z brzuszka ktorego jest naprawde mało .. dieta jest wiec nie ma zadozego problemu.. mam treningi pilki noznej 3 razy w tygodniu

Zmieniony przez - Chullo123 w dniu 2008-03-27 16:52:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
Odswiezam..... ? ???? ? ?? ? ? ?? ?? ? ? ? ??? ? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
Odpowie mi ktos....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
ale co ty chcesz osiągnąć poprzez bieganie po schodach? masę, rzeźbę czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
chce schudnac zrzucic tłuszcz.. bo mięsnie mam tylko ukryte pod warstwą tłuszczu ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
Nie wypowie sie nikt...? nie wie nikt nic na ten temat...? nikt tego nie probował ...? ;( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac?

Następny temat

plan 5 dniowy pomocy

WHEY premium