SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie nad morzem

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Witam,
pytanie raczej do ludzi, którzy praktykują coś takiego.

Czy jest sens łączyć na jednym treningu kondycyjnym bieganie w lesie / po piasku z pływaniem w morzu?

Czy odpuścić sobie pływanie jako uzupełnienie treningu kondycyjnego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 588
Trenujesz coś czy biegasz tylko rekreacyjnie? Z tego co wiem jęsli trenujesz szybkie biegi lub inne dynamiczne dyscypliny to bieganie po piasku i pływanie nie jest wskazane ale rekreacyjnie czemu nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Robię kondycję pod zawody w kickboxingu / taekwondo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 225 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1883
ja bym chcial robic treningu nad morzem po piachu ;) kondycja sie poprawi i lydy urosna ;) czyli skocznosc do taekwondo tez poprawisz, a jak dla mnie plywac tez powinienes ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
hehe

no pływać będę, możliwe, że całe 3 miesiące będę nad morzem mieszkać jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wokół jest las i morze, więc na biegi idealnie

tylko chodzi czy łączyć jakoś na treningu biegi z pływaniem.. ale myślę, że chyba pływać odzielnie, tak bardziej "rekreacyjnie"

dlatego tutaj pytam, ale nikt chyba nie zna, bądź nie spotkało się z takimi treningami ?

Zmieniony przez - Xspeed08 w dniu 2010-05-09 18:06:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 588
Hmm kolega skoczek miał zabronione bieganie po piasku a łydy miał jak niektórzy uda. Ale nie czuje się na siłach powiedzieć czy to jest dobre dla twojego sportu czy nie. Na pewno spada dynamika ale rośnie wytrzymałość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
A jak uargumentujesz to, że spada dynamika? chodzi mi o czysta teorie

Ps. e tam, rocky biegał nad morzem i co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
tzn moim zdaniem bieganie/plywanie to swietny trening ogolno rozwojowy. czyli jezeli bedziesz na wakacjach 3 miechy to treingi odpadaja?? chodzi o treningi na hali z trenerem? dorbze zrozumialem?
a wracajac bieganie po suchym piasku bardzo wzmacnia nogi! robisz duza sile biegowa. ale codziennie bieganie mija sie z celem sproboj polaczyc to tak aby w tyg 1-2x beigac po piachu a tak to las.. jezeli pobiegasz w dzien to wieczorem mozesz poplywac.. jak jestem nad morzem robie trening Sb po piachu to po tym lubie wskoczyc sobie w morze dla schlodzenia ;p moze nie plywanie 2km tylko popluskanie sie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 588
Musiał zaciągnąć rady biegacza: bo wybicie jest inne, i mocno wchodzi na siłę a to zamula a Ty raczej powinieneś byc szybki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 588
Czyli sumjąc wypowiedz moja i gajesII wzmocnisz sile nóŋ ale bedziesz wolniejszy na normalnej nawierzchni. Sila nóg przed zawodami no nie wiem wg mnie to raczej na szybkosc i dynamike powinienes sie nastawiac, Np wieloskoki robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Pierwsze sogi rozdane

tak gajesII, dobrze zrozumiałeś
od czerwca do konca sierpnia chcę pracować, początkowo miała to być Holandia lecz zalało farmę na której miałem zbierać borówki i nici z sezonu teraz znalazłem nad morzem pracę i za tydzień będę jechać na rozmowę.
W listopadzie mam najprawdopodobniej pierwszy start w nowym sezonie więc mogę trenować nawet na maska siłowo przez całe wakacje
Do dyspozycji będę miał jedynie las, morze i skakankę.
Myślę, żeby zrobić to tak, że zaczynam bieg w lesie i w połowie zbiegam na brzeg morza i biegne po piachu do domu na wieczór skakanka i brzuch i tak 3-4 x w tygodniu(?) nie wiem czy nie za mało?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening, a zawody?

Następny temat

Słaba kondycja.

WHEY premium