SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie i jak biegac (dla znawcow)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10883
witam mam 183-184 cm waga 90 kg cykl masa i teraz takie pytanie bo widze ze jak wazylem 70-80 kg i biegalem to bylo elegancko teraz strasznie mnie nogi bola jak biegne a wiem ze tkanka tluszczowa sie spala po 20-30 min i teraz nie wiem czy biegac np 10 min i 2 min np isc i znowu 10 min czy biegac te 20-30 min nawet wolno ale zeby biec caly czas? co lepsze na spalanie tkanki tluszczowej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeżeli celem oprócz zrzucenia tluszczu byłoby także zachowanie choćby wiecej niz skromnych mięśni to z bieganiem raczej bym nie przesadzał/nawet z długim zbytnio graniem w piłkę/, HIIT natomiast jest stworzony pod ten cel, aby pobudzac dodatkowo metabolizm spoczynkowy, nie ma on w załozeniach spalic podczas biegu wiele kalorii/tłuszczy/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
na spalenie tłuszczu najlepszy jest HIIT. Użyj wyszukarki--->jest pełno postów na ten temat, pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10883
dzieki :) oto wlasnie mi chodzilo przeczytalem caly post i teraz mam takie pytanie jesli biegam np o 20 to po treningu zjesc samo bialko czy tez ww ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
samo bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
bzdura.

ww złożone + białko. => normalny potreningowy.


zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6803
j/w po każdym treningu trzeba uzupełnić glikogen bo inaczej bardzo szybko poleci z mięśni, węglowodany muszą być. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 871
hiit to badziew, najlepiej zagraj w pilke porzadnie i napewno schudniesz

halleluja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
psss, a próbowałeś w ogóle że tak oceniasz od razu?? Jak się nie orientujesz to nawet sie nie odzywaj ku ogólnemu pożytkowi. pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 871
człowieku gram w pilke w klubie i taki trening mam zawsze 1 w tyg. i nie jest to trening na spalenie tkanki tluszczowej tylko kondycyjno/szybkościowy, a ten typek jak chce schudnac to niech se załozy 10 kilo łachmanow na siebie i niech idzie biegac

halleluja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6572
nie typek, tylko użytkownik forum ktory prosi o rade, wiec badz wyrozumialy i jesli potrafisz to pomoz..
koledzy wyzej radzili dobrze, a Ty zostań lepiej z ta piłka na boisku..
ja potrafie przybierać na wadze przy 3 ciezkich treningach tygodniowo.. a z tego co mi wiadomo i co widze na boiskach piłkarzyki nie za bardzo przykladaja sie do treningów (nie chcąc obrazić Ciebie) i ich trening do rugbowego sie nie umywa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26470
póbuj HIITa tylko jak masz słaba kondycje to na poczatku jest ciezko a jesli stawy Cie bola to rowerek stacjonarny byłby lepszym wyjsciem, a do kolegi wyzej to jaki jest sens ubieranie na siebie 10 kilo łachmanów??

Bądź silniejszy, będziesz miał rację

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja i rzeźba

Następny temat

Czy ktos z forumowiczow projektowal taka prase do nog

WHEY premium